Przejdź do treści

Konferencja High League. Ewa Brodnicka do Lil Masti: Wkur*ia mnie twój ryj!

Konferencja High League
Fot. High League

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pierwsza konferencja przed galą High League już za nami. Oczywiście nie zabrakło na niej ostrych momentów, m.in. podczas części z Ewą Brodnicką i Lil Masti.

Konferencja High League już za nami! Ewa Brodnicka to była mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym. Na gali High League zadebiutuje w formule MMA. Jej rywalką będzie Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti. Aniela w MMA walczyła już dwa razy – na FAME MMA 4 z Martą Linkiewicz oraz na gali FEN 34 z Adą Śledź – dwukrotnie zwyciężając. Rekord Lil Masti nie robi jednak na Ewie Brodnickiej żadnego wrażenia. Podczas środowej konferencji prasowej popularna pięściarka była bardzo pewna siebie. W pewnym momencie konferencji Ewę rozsierdziły słowa Lil Masti, że „jako pierwsza zawodniczka freakowa, wygra z zawodowcem”.

„Bardzo dobrze, że ty wierzysz w siebie. Trzeba mieć odwagę, żeby wyjść do oktagonu czy do ringu. No, ale po prostu nie masz żadnych szans mimo tego, że byłaś zapaśniczką. Ja w tym momencie trenuję w Aligatores, bardzo dobrze, solidnie. Podchodzę do tego na 100% jako sportowiec. Myślę, że będzie cię bolało, że jesteś zbyt pewna siebie. Jesteś generalnie hipokrytką i to mnie wkur*ia w tobie. Już nie wiem czy ty jesteś Seksmasterką, czy Lil Masti i czy ty jesteś zapaśniczką, nie wiem po prostu(…) Generalnie wkur*ia mnie twój ryj!” – powiedziała Ewa Brodnicka.

Po tych słowach zaczęła się zaciekła wymiana zdań. Całą konferencję możecie obejrzeć na oficjalnym kanale GM2LTV w serwisie YouTube.

Konferencja High League
https://www.instagram.com/p/CR4Dz-uivgr/
instagram.com/highleague_official
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx