Koncert walentynkowy z Polsatem. Wiktoria Gąsiewska, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Beata Kozidrak na ściance [ZDJĘCIA]

Fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

W niedzielę, 14 lutego o godzinie 20:00, w urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbył się wyjątkowy koncert z okazji święta miłości. Specjalnie dla widzów Polsatu artyści zaśpiewali, na żywo, największe przeboje i covery miłosne.

Wybrzmiał hymn na cześć miłości „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją zaśpiewał jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak zaczarowała piosenką „Ta sama chwila”, Eleni zaśpiewała „Miłość jak wino”, Anna Wyszkoni „Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani, a Michał Wiśniewski wyznał śpiewająco „A wszystko to, bo ciebie kocham”.

Michał Wiśniewski, fot. Kurnikowski/AKPA
Beata Kozidrak, fot. Kurnikowski/AKPA
Łukasz Golec, Edyta Golec, Paweł Golec, fot. Kurnikowski/AKPA

Nie zabrakło także innych gwiazd Polsatu: Golec uOrkiestra, Paulli oraz zespołu Farba. Artystom towarzyszyła orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzili Wiktoria Gąsiewska i Jerzy Mielewski.

Wiktoria Gąsiewska, fot. Kurnikowski/AKPA
Magdalena Kajrowicz, Sławomir Zapała, fot. Kurnikowski/AKPA
Michał Szpak, fot. Kurnikowski/AKPA
Anna Wyszkoni, fot. Kurnikowski/AKPA

ZOBACZ:  Pogrzeb Tomasza Osucha. Gwiazdy pogrążone w żałobie [ZDJĘCIA]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
kargin
kargin
6 miesięcy temu

Już niedługo – https://goingapp.pl/kup-bilety/lato-na-pradze-beata-kozidrak-ii-3/lipiec-2021
Ale jej koncertów ma być sporo w wakacje. Mamy wejściówki na 2, a może jeszcze ogarniemy na kolejny. Ogólnie – całkiem fajny klimat i nie możemy się doczekać tego, co dokładnie z tego wyjdzie. Takiej przerwy od koncertowania to nigdy nie mieliśmy.

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x