REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Koncert The Legend w Arenie Gliwice. Peja, Liroy, Kaliber 44 i inni

Koncert The Legend Gliwice
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Stara szkoła RAP-u powraca! Legendy, prekursorzy i ponadczasowe hity! To wszystko 25 marca w Arenie Gliwice podczas jedynego takiego festiwalu w Polsce. The Legend Festiwal to wydarzenie, które napisze nowy rozdział historii polskiego hip-hopu. Na jednej scenie: Liroy, Peja, Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3, Rahim & Fokus, DJ HWR, a na after party DJ Eprom i DJ 600V!

Po wielu latach ponownie będziemy mogli usłyszeć na żywo kultowego Scyzoryka w wykonaniu Liroya i Wzgórza YA-PA 3! Będzie to z niesamowity moment festiwalu, który pozwoli cofnąć się do wielu wspomnień. Gliwice tego dnia będą bardzo głośne, a koncerty z The Legend Festiwal będziemy jeszcze długo wspominać. W końcu festiwal będzie świadkiem wielu historycznych wydarzeń, jak pierwszy wspólny występ wspomnianego Liroy’a z Peją. Tak, to w Gliwicach nastąpi ten spektakularny moment występu, który zasłynął najgłośniejszym diss’em lat 90-tych.

Gliwice to Śląsk, a więc nie może zabraknąć kultowych artystów. Kaliber 44, a także Rahim i Fokus, którzy ponownie przypomną utwory Paktofoniki, a także cały przegląd swojej solowej twórczości i twórczości pod szyldem Pokahontaz! Nie zabraknie wielu znakomitych gości, którzy pojawią się na scenie m.in. z Liroyem i wspólnie z nim zaprezentują ponadczasowe utwory, które zaczęły to wszystko! Sam Liroy zapowiada koncert pełen niespodzianek i niezwykłych wydarzeń które mają mieć miejsce na The Legend!

Oprócz koncertów czeka na nas niesamowita oprawa wizualna! Będziemy wspominać lata 90-te ubiegłego wieku.

The Legend w Arenie Gliwice to:

  • pierwszy raz na jednej scenie zagrają Liroy i Peja
  • po wielu latach przerwy usłyszymy legendarnego Scyzoryka w wykonaniu Wzgórza YA-PA 3 i Liroy’a
  • Paktofonika, Pokahontaz i solowe materiały – czyli cały przegląd twórczości Rahima i Fokusa
  • 30-lecie twórczości Peja/Slums Attack
  • 30-lecie Wzgórze Ya-Pa 3
  • strefa konopna

Na festiwalu zagrają:Liroy, Peja/Slums Attack, Wzgórze Ya-Pa 3, Kaliber 44, Rahim i Fokus (Paktofonika, Pokahontaz), DJ HWR. Na After Party, które odbędzie się także w Arenie Gliwice zagrają: DJ 660V, DjEprom, DJ HWR, Grubzee, CJeey. Bilety do nabycia na eventim.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx