Przejdź do treści

Komodo Energy Drink sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Polska marka Komodo Energy Drink została Sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki. Producent napojów związał się z PLS roczną umową, w ramach której będzie promowany w PlusLidze, Lidze Siatkówki Kobiet oraz Krispol 1. Lidze Mężczyzn.

To już kolejny nowy partner Polskiej Ligi Siatkówki S.A., która przed startem obecnych sezonów pozyskała do współpracy m.in. takie marki, jak STS, 4F, Wirtualną Polskę czy Radio ZET.​ – Bardzo się cieszę, że mamy kolejnego nowego partnera, który chcę się rozwijać razem z polską ligową siatkówką – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu PLS S.A. – Jestem przekonany, że obaj partnerzy zyskają na tej współpracy. Witam w gronie naszej siatkarskiej rodziny firmę Komodo Energy Drink. Liczę, że to początek bardzo udanej relacji pomiędzy naszymi firmami – dodaje.

– Jesteśmy bardzo dumni i jest to dla nas wyróżnienie oraz ogromna przyjemność, że możemy dołożyć „małą cegiełkę” do rozwoju i popularyzacji polskiej piłki siatkowej – mówi Marcin Krasnodębski, właściciel marki Komodo Energy Drink . Jesteśmy również przekonani, że nasze partnerstwo i współpraca wpłynie pozytywnie na rozwój i wzrost rozpoznawalności naszych produktów na rynku w Polsce.

Komodo Energy Drink / PLS
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google