REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Kolejne przygody słodkich misiaczków już wkrótce w Cartoon Network!

przygody misiaczków Cartoon Network
Fot. Cartoon Network

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Cartoon Network zaprasza na nowe przygody Misiaczków! Grizz, Panda oraz Lodomir kontynuują poszukiwanie przygód za pomocą magicznego pudełka. Tym razem wcielą się w role organizatorów przyjęcia, pasterzy owiec i wróżek zębuszek.

W jednym z odcinków przypadkowo sprowadzą trzy czarownice. Nie tak łatwo będzie im je odesłać do domów, a w innym będą musieli poradzić sobie z olbrzymią sową! Niezwykłe losy misiaczków możemy śledzić już od 13 marca o 14:25 w Cartoon Network.

Nowe odcinki „Między nami, misiaczkami” to kontynuacja zeszłorocznej premiery animacji, uwielbianej przez widzów czekających z niecierpliwością na nowe, niezwykłe przygody trójki rodzeństwa. To spin-off serialu „Między nami, misiami” stworzonego przez Daniela Chonga. Rezolutne Misie: Grizz, Padna i Lodomir przenoszą się do różnych miejsc na świecie w poszukiwaniu tego, które na zawsze stanie się ich domem. Służy im do tego magiczne pudełko, niejednokrotnie dostarczające misiom niezapomnianych przygód i fantastycznych znajomości.

W nowych odcinkach widzowie zostaną zaproszeni do uruchomienia swojej wyobraźni. Misie znajdą tajemniczą kredkę, która dzięki swojej mocy sprawia, że wszystko, co narysują, staje się rzeczywistością. Bohaterowie wezmą również udział w pokazie mody, odwiedzą luksusową posiadłość, a na niebie zobaczą pływające statki powietrzne.

Nowe odcinki „Między nami, misiaczkami” już od 13 marca o 14:25. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:25. Między 18. marca 2. kwietnia widzowie będą mogli obejrzeć powtórki odcinków w ramach weekendowych maratonów w CN.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx