REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Kolaboracja, na którą czekali wszyscy – Jetlagz i PRO8L3M

Jetlagz PRO8L3M Mieć i nie mieć
Jetlagz i PRO8L3M - Mieć i nie mieć

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na tę kolaborację fani zespołów czekali zapewne od zawsze. Do sieci trafił klip będący efektem pierwszej współpracy Jetlagz i PRO8L3M. „Mieć i nie mieć” to dynamiczny kawałek opowiadający o zajawce na eksplorowanie otaczającej nas rzeczywistości.

Nieprzypadkowo, gdyż projekt ten wiąże się ze wspólną podróżą i przygodą artystów. Klip do „Mieć i nie mieć” w reżyserii Piotrka Matejkowskiego powstał podczas wspólnego wyjazdu do Hawany, na Kubie i ukazał miasto oraz jego kulturę w zupełnie nowym zwierciadle. Materiał jest już dostępny na kanale nigdystopTV YouTube.

Wspólny numer Jetlagz i PRO8L3M był tylko kwestią czasu. Przedstawiciele obydwu zespołów znają i przyjaźnią się od lat, a swoje projekty wydają razem pod szyldem Rap History Warsaw Records. Do tej pory słuchacze mogli wychwycić w kawałkach PRO8L3M co najwyżej sample i cuty JWP, a nareszcie otrzymali pełny kawałek stworzony dzięki pierwszemu połączeniu sił w studio. A znając PRO8L3M i jego rzadkie, acz mega ciekawe i przemyślane crossy otrzymaliśmy coś naprawdę premium.

Track wyprodukowany przez Steeza może zaskoczyć zarówno w warstwie muzycznej, jak i lirycznej. „Mieć i nie mieć” to przede wszystkim wypadkowa zajawek związanych z podróżami i potrzebą odcięcia się od ciągłego przebodźcowania przez otaczający nas świat. Dlatego artyści wspólnie wyruszyli w podróż do świata, gdzie rzeczywistość jest zgoła inna, a czas pozornie stanął w miejscu i biegnie w zupełnie innym tempie. PRO8L3M i Jetlagz udali się na Kubę, aby odkryć nieznane oblicze Hawany odbiegające od tego, co znamy z turystycznych widokówek ze starymi samochodami.

Utwór „Mieć i nie mieć” zagościł oczywiście na świeżo wydanym albumie „Szum” Jetlagz.

Jetlagz ft. PRO8L3M – Mieć i nie mieć. Zobacz teledysk:

Jetlagz ft. PRO8L3M – Mieć i nie mieć
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx