Przejdź do treści

Knockout Boxing Night X: Szpilka vs Radczenko już 7. marca w Łomży!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Przed nami jubileuszowa 10. gala Knockout Boxing Night! Już 7 marca w Hali Sportowej w Łomży czeka nas wielkie pięściarskie święto. Artur Szpilka wraca do ringu – tym razem w niższej kategorii wagowej! Popularny Szpila zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Siergiejem Radczenką.

Artur Szpilka wraca do ringu po szybkim nokaucie na Fabio Tuiachu i zapowiada podbój dywizji junior ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Radczenką ma być początkiem drogi po tytuł Mistrza Świata. Siergiej Radczenko trzykrotnie boksował na polskich ringach. Ukrainiec stoczył emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim, posyłając byłego Mistrza Świata na deski, był o krok od zakończenia kariery Adamowi Balskiemu oraz dał 8 wyrównanych rund pretendentowi do pasa Mistrza Świata WBC, Michałowi Cieślakowi.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy ulubieńca publiczności – Fiodora Czerkaszyna. Król nokautu zmierzy się z byłym Mistrzem Świata IBF w wadze średniej – Samem Solimanem. Australijczyk to bardzo twardy zawodnik, który walczył już z czołówką dywizji i z pewnością da zawodnikowi grupy Knockout Promotions cenną lekcję.

Na widzów w Łomży będą czekać 4 dodatkowe pojedynki boksu zawodowego, a wśród nich walka jednego z największych prospektów młodego pokolenia pięściarzy w Polsce – Kamila Bednarka, którego sprawdzi Białorusin Ivan Murashkin oraz utalentowanego ulubieńca ostrołęckiej publiczności – Przemysława Zyśka. „Wisienką na torcie” będzie powrót na ringowe deski najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej – Pawła Stępnia.

Knockout Boxing Night X- Karta Walk:

Main Event:

Artur Szpilka (23-4, 16KO) vs Serhiy Radczenko (7-5, 2KO)

Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10KO) vs Sam Soliman (46-14, 19KO)

Karta Główna:

Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) vs TBA

Przemysław Zyśk (11-0, 4KO) vs TBA

Kamil Bednarek (2-0, 1KO) vs Ivan Murashkin (5-5-1, 2KO)

Bilety dostępne na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google