Knockout Boxing Night 22: Michał Cieślak wraca do ringu!

Knockout Boxing Night 22
Fot. DAZN

24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak. Rywala mocno bijącego pięściarza z Radomia poznamy już niebawem.

Michał Cieślak w swoim ostatnim występie przy wspaniałym dopingu polskich fanów rywalizował w Londynie o pas WBO wagi junior ciężkiej. Jego rywalem był niepokonany Lawrence Okolie. Radomianin przegrał po dwunastu mocnych rundach, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.

– Cieślak to twardy zawodnik, który wciąż należy do światowej czołówki – chwalił po walce podopiecznego Andrzeja Liczika wpływowy brytyjski promotor Eddie Hearn.

– Nie załamuję się porażką, jeszcze wrócę, by walczyć o pas – zapowiadał sam Cieślak. Pierwszy krok na drodze ku kolejnej mistrzowskiej szansie Michał Cieślak uczynić ma 24 czerwca w Kielcach.

Knockout Boxing Night 22 odbędzie się 22 czerwca

Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także utalentowana Laura Grzyb. – Laura to prawdziwy diament w polskim kobiecym boksie zawodowym. Dla mnie w tej chwili zawodniczka numer 1. Jestem przekonany, że tytuł mistrzyni świata jest absolutnie w jej zasięgu – mówi Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions.

Dawkę solidnego bokserskiego uderzenia rodem z królewskiej kategorii ciężkiej zapewni kibicom zgromadzonym w Hali Legionów Piotr Łącz. Z racji swojego stylu boksowania nazywany przez niektórych „polskim Tysonem”. Czy w czwartym zawodowym pojedynku z rzędu zafunduje rywalowi nokaut?

24 czerwca w Kielcach zaboksują ponadto zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Bilety dostępne na stronie eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/.

instagram.com/knockoutboxingnight
ZOBACZ:  Norman Parke zmierzy się z Piotrem Szeligą na FAME 14!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx