Przejdź do treści

Knockout Boxing Night 12: Sulęcki vs Yengoyan w Suwałkach!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Grupa Knockout Promotions nie zwalnia tempa! Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night!

W walce wieczoru długo wyczekiwany powrót Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO), jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado! Jego przeciwnikiem będzie Bestia ze Wschodu, Sasha Yengoyan (44-7-1, 26 KO).

Noszący przydomek „Bestia ze Wschodu” Yengoyan urodził się w Armenii, ale większość jego profesjonalnych występów miała miejsce w Belgii.

To rywal, przy którym nie można na chwilę zgubić koncentracji – mówi Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) – Yengoyan nie bije bardzo mocno, ale zapycha i potrafi uprzykrzyć życie w ringu, ale tego właśnie chcemy. Cieszę się, że będę miał okazję sprawdzić się z doświadczonym zawodnikiem, który pozwoli zmierzyć się z kilkoma płaszczyznami, które reprezentuje nasz rywal – analizował Sulęcki podczas wizyty w magazynie „Ring” TVP Sport.

Przeciwnik Polaka na zawodowych ringach boksuje od 2008 roku. Yengoyan nigdy nie przegrał przed czasem i ma za sobą kilka ważnych sprawdzianów na mistrzowskich dystansach.

To zawodnik, który na pewno da nam rundy. Nie ma sensu wychodzić do ringu z rywalem, który przewróci się po kilku ciosach. Tutaj mamy gwarancję, że rywal jest twardy, ponieważ nigdy nie został znokautowany. Trzeba będzie zachować koncentrację, wykonywać plan taktyczny i bawić się boksem, bo sam chcę zobaczyć, czy to jeszcze potrafię – podsumował „Striczu”.

Na bokserskich deskach Areny Suwałki kibice zobaczą także m.in. walki Przemysława Zyśka (13-0, 4 KO) z młodzieżowym mistrzem WBC Tomi Silvennoinen (9-1, 5 KO) oraz Mateusza Tryca (9-0, 5 KO) ze Sladanen Janjaninem (27-6, 21 KO), który swój ostatni pojedynek stoczył w Polsce – przegrał na punkty w walce wieczoru z Robertem “Arabem” Parzęczewskim.

Podczas pięściarskiej nocy z Suwałkach kibice zobaczą między linami również Kamila Bednarka (4-0, 2 KO). Niepokonany pięściarz wagi super średniej, wspierany przez swoją wierną „armię” fanów, w ostatnim występie zachwycił kibiców, deklasując doświadczonego Bartłomieja Grafkę. Łącznie czeka nas 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego.

Bilety dostępne tylko na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google