Klaudia Kowalik debiutuje utworem “Tęsknię”

Klaudia Kowalik Tęsknię
Klaudia Kowalik, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Klaudia Kowalik debiutuje zarówno jako autorka tekstów i muzyki. Utwór „Tęsknię”, to opowieść o tym, jak łatwo można zatracić się w miłości, bez względu na to, jakie przyjmuje oblicza.

Kompozycja ta przedstawia historię dwóch osób, których pełne tajemnic i niedopowiedzeń słowa tworzą złudną wizję tego, co tak naprawdę kryje się w ich emocjach. To wyraz tęsknoty za kimś, kogo nie możemy już zatrzymać. Muzyka Klaudii zaprasza słuchaczy do jej własnego świata. Odnosi się w niej do swoich doświadczeń oraz obserwacji tego, co ją otacza. Jej utwory stanowią połączenie wrażliwej melancholii z mocnymi brzmieniami muzyki elektronicznej.

Klaudia Kowalik – Tęsknię

Klaudia Kowalik (ur. 12.08.1997r.) jest absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie skrzypiec. Ukończyła wokalistykę jazzową na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów wokalnych organizowanych na terenie takich krajów jak Włochy, Francja, Bułgaria, czy Litwa. Artystka koncertowała również na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Od dwóch lat zajmuje się tworzeniem własnych tekstów oraz muzyki. Przełomowym momentem w twórczości wokalistki okazał się rok 2019/2020. Wówczas odnalazła ona własną drogę muzyczną, którą dalej podąża.

ZOBACZ:  Asian Doll ogłosiła datę premiery albumu "UFC"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x