Przejdź do treści

Kizo prezentuje singiel „Avatar”. Zobacz klip z elementami AI

Kizo Avatar
Fot. kadr z teledysku Kizo - Avatar

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Ja tak wiele bym dał, żeby tych wszystkich k**** nie było na świecie” – śpiewa Kizo w najnowszym singlu. Raper premieruje „Avatar” – prawdopodobnie najczęściej leakowany numer z nadchodzącej płyty.

„Avatar” to nowy singiel Kizo, którego echo niesie się po sieci już od dłuższego czasu. Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone podczas pobytu rapera w Dubaju. W utworze poza samym Kizo usłyszymy gościnny bridge Janusza Walczuka. Raperzy w dosadny sposób przedstawiają słuchaczom swoją wizję dobrze skonstruowanego porządku świata.

Brzmieniowo utwór został utrzymany klimacie synthwave i retro-electro. Wyczuwalne są inspiracje muzyką Justice, czy Kavinskiego, co w odniesieniu do polskiej sceny rap i samego Kizo jest zabiegiem nieoczywistym i ciekawym artystycznie. Warto nadmienić, że elementy graficzne towarzyszące numerowi, w tym okładka, czy fragmenty teledysku zostały przygotowane z pomocą AI.

Singiel zwiastuje nadchodzącą płytę muzyka, której data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że niebawem możemy spodziewać się startu preorderu zapowiadanego wydawnictwa.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx