Kim Kardashian, najsłynniejsza celebrytka, kończy 40 lat!

Kim Kardashian / fot. Netflix

OBSERWUJ NAS:

Kim Kardashian, czyli najsłynniejsza celebrytka na świecie, która w środę skończyła 40 lat, w dniu swoich urodzin otrzymała mnóstwo życzeń od przyjaciół i członków rodziny.

Zainteresowanie wokół osoby Kim Kardashian utrzymuje się już od kilkunastu lat. Wszystko za sprawą reality-show “Z kamerą u Kardashianów”, które pierwszy raz zostało wyemitowane przez amerykańską stację E! w 2007 roku, oraz sex taśmy z piosenkarzem o pseudonimie Ray-J, którą w tym samym roku opublikował w sieci.

W środę 21 października celebrytka skończyła 40 lat. Kim przez ten czas wzorowo wykorzystuje swoją popularność. Gała już w filmach, odnosi sukcesy jako bizneswoman, ma min. swoją własną markę kosmetyczną Kim Kardashian West – KKW BEAUTY, a także od 2014 roku jest żoną jednego z najpopularniejszych raperów na świecie, Kanyego Westa.

“Wszystkiego najlepszego dla mojej Kimberly! Jesteś taką piękną duszą i niesamowitym człowiekiem… Dziękuję Bogu każdego dnia za Ciebie i za wybranie mnie na twoją mamę… jesteś najbardziej niesamowitą córką, mamą, żoną, siostrą i ciocią” – napisała w mediach społecznościowych 64-letnia matka Kim, Kris Jenner. Do życzeń dołączyła się najbliższa rodzina Kim oraz przyjaciele.

ZOBACZ:  Lara Gessler: "Kuchenne rewolucje" są przede wszystkim programem psychologicznym
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x