REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Kiedy „Pasja 2”? Jim Caviezel mówi, że kontynuacja „Pasji” będzie „największym filmem wszech czasów”

Pasja 2 kiedy
Jim Caviezel, fot. kadr z filmu "Pasja"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Pasja 2”, której roboczy tytuł to „The Passion of the Christ: Resurrection” („Pasja: Zmartwychwstanie”) będzie „największym filmem w historii” – tak przynajmniej obiecuje Jim Caviezel, odtwórca roli Jezusa Chrystusa w pierwszej części obrazu z 2004 roku w reżyserii Mela Gibsona.

Jim Caviezel jest znanym amerykańskim aktorem, który wystąpił w wielu filmach. Jednym z jego najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych filmów jest „Pasja” (The Passion of the Christ) z 2004 roku, w reżyserii Mela Gibsona. W tym filmie Caviezel zagrał rolę Jezusa Chrystusa. Obraz skupia się na ostatnich dniach życia Jezusa i jego męczeńskiej śmierci.

Aktor znów wcieli się w postać Jezusa w kontynuacji filmu „Pasja”, którego zdjęcia mają rozpocząć się w styczniu 2024 roku. Jim Caviezel w rozmowie z Truth Social zdradził kilka ciekawych informacji na temat przyszłej produkcji. Aktor stwierdził, że ta kontynuacja będzie „największym filmem wszech czasów”. Dodatkowo dodał graficzny opis swojej reakcji, gdy Mel Gibson opowiadał mu o wszystkich scenach: „Leżałem na ziemi i płakałem(…) To będzie jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałeś”. Zapytany o datę premiery aktor odpowiedział: „Nie mogę tego zdradzić. Gdybym ci powiedział, musiałbym cię zabić” – odpowiedział w żartobliwy sposób.

Film „Pasja” z 2004 roku, którego Gibson był reżyserem i producentem, był kamieniem milowym w kręceniu filmów o tematyce wiary. Produkcja zarobiła na całym świecie ponad 612 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 30 milionów dolarów.

Trailer filmu „Pasja” („The Passion of the Christ” – ang) z 2004 roku:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx