Przejdź do treści

Kazior zaprezentował album „No face, no case”

Kazior No face no case
Kazior, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W końcu jest – trzeci tegoroczny projekt Kaziora, który jest pełnoprawnym LP pt. „No face, no case”. Artysta prezentuje swoje umiejętności i charyzmę w ulicznym charakterze, jednak na krążku nie zabrakło bangerów i.. zaskakujących gości. Wśród featuringów na płycie znalazł się m.in. Peja, co zaskoczy niejednego fana polskiego hip-hopu.

„No face, no case” przepełnione jest realtalkiem, dużą ilością osobistych treści i retrospekcji Kaziora. Raper w tym roku jest wyjątkowo płodny artystycznie. Dzisiejszy album jest jego trzecim tegorocznym projektem po: „DM” EP i mikstejpie „Słuchaj bo nie mogę na to patrzeć”. To łącznie piąte wydawnictwo w dorobku szczecińskiego rapera. Najnowszą płytę promowały tracki: „Ręka myje rękę”, „Plik na pliku”, „Yalla”, „Sa vash” czy „Biały Jezus” z Kazem Bałagane. „No face, No case” zostało wydane nakładem labelu GM2L.

Pre-order „No face, no case” był dostępny do zamawiania razem z wagą cyfrową i t-shirtem. Oddzielnie można zamówić także dwa warianty koszulek, a to wszystko na stronie gm2l.co. Album „No face, no case” dostępny jest do odsłuchu we wszystkich serwisach streamingowych.

Kazior No face no case
Cover albumu – Kazior „No face, no case”
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx