Przejdź do treści

Kazior publikuje klip do „Jawa czy sen”. Gościnnie Malik Montana i Kubańczyk

Kazior Jawa czy sen
Kazior, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Jawa czy sen” to tytuł jednego z utworów znajdujących się na najnowszej płycie Kaziora pt. „No face, no case”. Raper opublikował krążek 27 października, jednak na klip do utworu „Jawa czy sen” z obecnością hitowych gości w postaci Malika Montany i Kubańczyka, kazał nam chwilę poczekać.

Teledysk do numeru Kaziora „Jawa czy sen” wylądował wczoraj o godzinie 16 na kanale GM2L. Utwór do tej pory zgromadził 250 tysięcy odsłuchów w serwisie Spotify. Album „No face, no case” Kaziora przepełniony jest realtalkiem, dużą ilością osobistych treści i retrospekcji. Raper w tym roku jest wyjątkowo płodny artystycznie. „No face, no case” jego trzecim tegorocznym projektem po: „DM” EP i mikstejpie „Słuchaj bo nie mogę na to patrzeć”.

To łącznie piąte wydawnictwo w dorobku szczecińskiego rapera. Najnowszą płytę promowały tracki: „Ręka myje rękę”, „Plik na pliku”, „Yalla”, „Sa vash” czy „Biały Jezus” z Kazem Bałagane. „No face, No case” zostało wydane nakładem labelu GM2L.

Pre-order „No face, no case” był dostępny do zamawiania razem z wagą cyfrową i t-shirtem. Oddzielnie można zamówić także dwa warianty koszulek, a to wszystko na stronie gm2l.co. Album „No face, no case” dostępny jest do odsłuchu we wszystkich serwisach streamingowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx