Przejdź do treści

Kazik wraca z nowym wydawnictwem!

Kazik wraca
Fot. kadr z klipu Kazik - Gdybym wiedział to co wiem

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po raz pierwszy od wielu, wielu lat – reedycja wydawnictwa „Gdybym wiedział to co wiem” Kazika! Słynny maxisingiel Kazika, zawierający jedenaście kawałków i promujący album „Melassa”, trafił do sprzedaży i będzie dostępny do 14 listopada do godziny 11:59 i tylko w sklepie internetowym wytwórni SP Records.

„Gdybym wiedział to co wiem” to wydawnictwo promujące album „Melassa” z roku 2000 – solowy album długogrający Kazika. Zawiera między innymi utwór „Gdybym wiedział to co wiem” – jeden z piękniejszych, bardziej lirycznych tekstów Kazika z nostalgiczną muzyką, idealnie korespondującą z jesienną, pełną zadumy aurą.

Album dostępny będzie w zremasterowanej wersji z odświeżoną poligrafią i nośnikiem w kolorze złotym. Każdy egzemplarz będzie posiadał indywidualny, ręcznie naniesiony numer, a wysokość nakładu ustalą sami kupujący – wyprodukowanych zostanie tylko tyle sztuk, ile zostanie sprzedanych do 14 listopada. Po tej dacie nie będzie możliwości zakupu płyty „Gdybym wiedział to, co wiem”. Zamówienia składać można wyłącznie w sklepie internetowym wytwórni SP Records – sprecords.pl. „Gdybym wiedział to co wiem” to niejedyna nowość tej jesieni w wytwórni – jeszcze przed końcem roku dostępne będą preordery dwóch premierowych wydawnictw, długo oczekiwanych przez fanów.

Kazik – Gdybym wiedział to co wiem:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx