Przejdź do treści

Katie Melua wypuściła nowy singiel „14 Windows”

Katie Melua 14 Windows
Katie Melua, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Katie Melua zaprezentowała nowy singiel „14 Windows”! Utwór wspiera Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom przypadający na 10 września.

„14 Windows” pochodzi z najnowszego, studyjnego albumu Katie Meluy „Love & Money”. Longplay to 10 bardzo osobistych utworów, które sama Katie określa jako „podróż przez ostatnie dwa lata jej życia”. Pod pozornym spokojem utworu „14 Windows” kryją się głębokie emocje: kompozycja zainspirowana tragiczną historią terapeuty artystki.

Katie Melua w 2010 roku, po sześciotygodniowej hospitalizacji, natrafiła na psychiatrę, który pomógł jej w osiągnięciu pełnej równowagi. Dwanaście lat później, zdecydował się odebrać sobie życie… „Jego nagła śmierć w zeszłym roku była ogromnym szokiem. Nie wiem, jak o tym mówić. To bardzo trudne. Kochał muzykę. W swoim gabinecie miał gitarę. Spotykałam się z nim z przerwami przez 8 lat i często myślę o jego delikatnym sposobie bycia, całej mądrości, jaką mi przekazał. To on wskazał mi, jak mogę być silna, nie tylko nagrywając płyty i występując na scenie!” – wyjaśnia Katie.

„14 Windows” będzie wspierało tegoroczny Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który przypada na 10 września. Wszelkie dochody z tantiem uzyskane w ciągu najbliższych 12 miesięcy zarówno przez Katie, jak i BMG, będą przekazane na cele charytatywne.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx