Przejdź do treści

Kat Von D powiedziała, że była poniżana psychicznie w tej samej szkole co Paris Hilton

Kat Von D / fot. thekatvond Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Znana amerykańska tatuażystka oraz osobowość telewizyjna Kat Von D, której profil na Instagramie obserwuje ponad 7,3 miliona osób, wyjawiła, że była poniżana psychicznie w tej samej szkole co Paris Hilton.

Celebrytka Paris Hilton jakiś czas temu wyznała, że 20 lat temu przeszła piekło w renomowanej szkole z internatem w stanie Utah w której była poniżana i torturowana psychicznie przez nauczycieli i do tej pory odczuwa przez to traumę.

Teraz znana tatuażystka Kat Von D wyznała, że „Była uwięziony przez sześć miesięcy w tym szalonym, okropnym miejscu”. Kat Von D opowiedziała o swoich przeżyciach w tej samej szkole z internatem, w której Paris Hilton twierdziła, że ​​była maltretowana fizycznie, psychicznie i emocjonalnie w niedawnym filmie dokumentalnym „This is Paris”.

„Spędziłam 6 traumatycznych miesięcy moich nastoletnich lat, tylko po to, by wyjechać stamtąd z poważnym zespołem stresu pourazowego i innymi traumami z powodu nieetycznych i obraźliwych zachowań tej 'szkoły’ – i nie mogę uwierzyć, że to miejsce nadal funkcjonuje” – podpisała swoje nagranie na Instagramie Kat Von D, w którym opowiada o tych przeżyciach.

Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że Kat Von D stwierdziła, że ​​była świadkiem „przemocy fizycznej” i „wykorzystywania seksualnego”, chociaż powiedziała, że ​​„oszczędzono jej” takich okrucieństw. Nagranie można obejrzeć poniżej:

https://www.instagram.com/tv/CF-u-lPlQxL/?utm_source=ig_web_copy_link
thekatvond Instagram
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx