Kasia Marona i Piotr Siejka „W zapętleniu”

Kasia Marona W zapętleniu
Fot. kadr z teledysku Kasia Marona - W zapętleniu

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po ciepło przyjętym singlu „Ten świat” Kasia Marona nie spoczywa na laurach i powraca z kolejną nowością! Właśnie swoją premierę miał singiel „W zapętleniu”. Tekst utworu, za który odpowiada artystka, jest w przekazie pewnego rodzaju Desideratą XXI wieku.

Obok Kasi, współkompozytorem singla jest wybitny producent muzyczny – Piotr Siejka. Jest on autorem takich hitów jak: „Na kolana” Kasi Cerekwickiej, „Jak najdalej” Edyty Górniak“, czy „Ostatni most” Lanberry.

Kasia Marona publikuje klip do utworu „Więcej”

– Pogoń za sukcesem daje tylko i wyłącznie złudne poczucie szczęścia. Każdego dnia pochłaniają nas setki różnych spraw. Chcemy zawsze być na czas, wszystko robić perfekcyjnie, spełniać oczekiwania innych i wreszcie sprostać swoim wewnętrznym ambicjom. To droga, która nie ma końca. Ślepy zaułek. To właśnie tytułowe „zapętlenie”. Kiedy znajdujemy wreszcie chwilę spokoju do namysłu, w głowie pojawia się refleksja: czy moim celem w życiu jest pędzić bez tchu i walczyć do upadłego? Może już teraz warto poszukać równowagi, dbać o piękne chwile w relacji z drugim człowiekiem i tworzyć wspomnienia, bo nic nas bardziej nie uskrzydla niż miłość i szczęście – mówi o singlu Kasia Marona.

Kasia Marona – W zapętleniu. Zobacz teledysk:

– Kasia Marona to bardzo ambitna i niezwykle świadoma wokalistka, która w pełni angażuje się w proces powstawania piosenki, dbając o to, aby każdy szczegół był dopracowany na jak najwyższym poziomie. Kasia jest bardzo kreatywna i posiada znakomity warsztat wokalny – mówi Piotr Siejka o współpracy z Kasią.

Do singla powstał klimatyczny teledysk, za który odpowiada Film Studio malkiewicz.eu.

Utwór w serwisach streamingowych: https://ffm.to/kasiamaronawzapetleniu.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx