REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Kasia Bujakiewicz i Peja razem w akcji charytatywnej! Można wylicytować kolację z nimi

Kasia Bujakiewicz & Peja / fot. Pejaslumsattack YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kasia Bujakiewicz i Peja połączyli siły, biorąc razem udział w akcji charytatywnej. Wszystko dla małego Alexa, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1.

Mały poznaniak Alex stanął do walki z trzygłowym potworem SMA (rdzeniowy zanik mięśni typu 1). Aby wygrać tę bitwę potrzebuje ponad 9 mln złotych, ponieważ taki jest koszt terapii genowej w Stanach Zjednoczonych. Z tego powodu Peja i Kasia Bujakiewicz postanowili zorganizować licytację, na której można wygrać kolację z nimi, a cała kwota zostanie przeznaczona na terapię Alexa.

Szczęśliwych zwycięzców Peja i Kasia zaproszą na spotkanie do jednej z poznańskich restauracji wybranej specjalnie na tę okazję. Osoby, które indywidualnie wylicytują spotkania mogą liczyć, iż Kasia i Rychu pojawią się tam razem. Oprócz dobrego towarzystwa i pysznego jedzenia oferujemy ciekawie spędzony czas i niezapomniane przeżycia.

Poza tym duet ten postanowił w ramach challenge’u zachęcić inne osoby do wzięcia udziału w licytacji dokładnie na tych samych zasadach nominując po 2 osoby każdy. Kim są nominowani dowiecie się z materiału video. Licytacja odbywa się na Facebookowej grupie Pomoc dla Alexa – po przystąpieniu do grupy można podawać proponowane kwoty w komentarzach. Dokładnie tak samo można licytować gdy link z filmem pojawi się social mediach Peji i Kasi.

Chcesz pomóc Alexowi? Weź udział w licytacjach: https://www.facebook.com/groups/684977098677503/

Wpłać dowolną darowiznę na: https://www.siepomaga.pl/alex

Kasia Bujakiewicz & Peja – siepomaga.pl/alex (licytacja plus challenge)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google