Przejdź do treści

Karolina Gruszka i Bartłomiej Topa na premierze filmu „Miasto”

Karolina Gruszka Miasto
Fot. Jaroslaw Antoniak

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W czwartek wieczorem w warszawskim Kinie Luna odbyła się uroczysta premiera filmu „Miasto”. Jest to kryminalna historia rozgrywająca się w tajemniczych zakamarkach urokliwej Bydgoszczy.

Na czerwonym dywanie obok reżysera, Marcina Sautera, pozowały gwiazdy produkcji: Karolina Gruszka, Bartłomiej Topa, Grzegorz Warchoł, Iga Górecka, Józef Herold i Marek Piestrak. Uroczystość poprowadziła Grażyna Torbicka. Film „Miasto” można już oglądać w kinach!

Karolina Gruszka Miasto
Karolina Gruszka, fot. Jarosław Antoniak
Karolina Gruszka Miasto
Bartłomiej Topa, fot. Jarosław Antoniak
Karolina Gruszka Miasto
Iga Górecka, fot. Jarosław Antoniak

Groźni gangsterzy, piękne kobiety i atmosfera rodem z klasyki światowego kryminału. Wszystko to w filmie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. „Miasto” to długo wyczekiwany debiut fabularny Marcina Sautera – Artysty Roku według plebiscytu Gazety Wyborczej – twórcy, który w świecie filmowym zasłynął nagradzanymi produkcjami dokumentalnymi, wyróżnionymi m.in. na Festiwalu Camerimage oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Amsterdamie. W rolach głównych w filmie charyzmatyczny Bartłomiej Topa i olśniewająca Karolina Gruszka, którym partnerują m.in. Robert Więckiewicz i powracający na kinowe ekrany Stanisław Tym. „Miasto” to fascynująca historia kryminalna, skrywająca drugie dno. W której równie ważna co śledztwo jest podróż w głąb siebie i konfrontacja z własnymi pragnieniami, lękami i marzeniami. Filmowa gratka dla miłośników kina noir i twórczości takich ikon, jak: David Lynch, David Cronenberg i Darren Aronofsky.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx