Przejdź do treści

Karolina Bielawska z tytułem Miss World 2021! Polka najpiękniejsza na świecie!

Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska, for. Miss World Organisation

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Karolina Bielawska zwyciężyła w 70. edycji Miss Świata! Pięknej Polce upragnioną niebieską koronę na głowę założyła Toni-Ann Singh, Miss World 2019.

Karolina Bielawska obecnie jest na studiach magisterskich z zarządzania i chciałaby kontynuować studia żeby w przyszłości zdobyć tytuł doktora. Karolina pracuje również jako modelka. Lubi pływać, nurkować, grać w tenisa i badmintona. Ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie mówcą motywacyjnym.

Wielką pasją Karoliny jest również praca w wolontariacie, w który jest bardzo zaangażowana. Jej ulubionym filmem jest francuski komediodramat z 2011 roku, „Nietykalni”. Piękna Polka jest również ambasadorką akcji „Zupa Na Pietrynie”, która zapewnia stałą pomoc osobom bezdomnym w kryzysie, a także ma na celu uświadamianie tego problemu na szeroką skalę i walkę z wykluczeniem społecznym. W każdą niedzielę dostarczane są tam ciepłe posiłki, paczki żywnościowe, napoje, odzież, maski, porady prawne i profesjonalna pomoc medyczna prawie 300 potrzebujących w Łodzi.

Karolina Bielawska – Miss World 2021

Wiele z tych osób bezdomnych nie miało dostępu do zarejestrowania się w celu otrzymania szczepionki przeciw COVID-19. Dzięki temu projektowi uzyskali jednak pozwolenie rządowe na otrzymanie szczepień. W ramach projektu „Zupa Na Pietrynie” zbudowano także pierwszą Łazienkę Społeczną dla osób bezdomnych w Łodzi.

Karolina Bielawska w serwisie Instagram:

Karolina Bielawska z tytułem Miss World 2021

Tuż po koronacji przez byłą Miss World, Toni-Ann Singh, podekscytowana Karolina powiedziała: „Kiedy usłyszałam moje imię, byłam zszokowana, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity rozdział w Portoryko do końca życia”.

40 półfinalistek wróciło do Portoryko po tym, jak grudniowy finał Miss World musiał zostać przełożony z powodu koronawirusa. Pierwszą Wicemiss została Miss World United States (USA) – Shree Saini. Drugą Wicemiss została Miss World Cote d’Ivoire (Wybrzeże Kości Słoniowej) – Olivia Yace.

Finałowy konkurs Miss World transmitowano na całym świecie w ponad 100 krajach.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx