REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Karolina Bielawska wylatuje na wybory Miss World 2021!

Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska, fot. Andrzej Hulimka

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w sobotę, 20 listopada, Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019 wylatuje na zgrupowanie 70. edycji wyborów Miss World! Gala finałowa konkursu zaplanowana jest na 16 grudnia w San Juan w Portoryko.

Karolina Bielawska na Miss World 2021! W gali finałowej weźmie udział ponad 100 przedstawicielek z całego świata! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania naszej Miss i przymiarki strojów przed wylotem na Karaiby.

Kim jest reprezentantka Polski w konkursie Miss World 2021?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia 2019. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów! Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. W związku z pandemią Covid-19 i odwołanym konkursem Miss World w 2020 roku, na swój start w wyborach najpiękniejszej kobiety świata musiała czekać rok dłużej. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski!

Piękne suknie zaprojektowane z myślą o Miss Polonia

Zgrupowanie konkursu Miss World potrwa blisko 4 tygodnie. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali weźmie także udział w wielu rozmaitych konkurencjach i wyzwaniach. Będą to: Miss Sportu, Top Model, Miss Talent czy Miss Multimedia. W ramach Miss Świata odbędzie się również gala powitalna, aukcja charytatywna fundacji „Piękno z przesłaniem” oraz konkurs „Fashion Designers Awards”. Kandydatki z ponad 100 krajów zaprezentują suknie stworzone przez projektantów z ich rodzimych krajów.

Przygotowania do wyjazdu Karoliny Bielawskiej do Portoryko trwają od kilku miesięcy. W pięciu walizkach naszej Miss znajdzie się aż 14 sukni wieczorowych! W tym również kreacja finałowa, zaprojektowane specjalnie na wybory Miss World przez Atelier Madonna. Karolina zabiera ze sobą również 60 stylizacji koktajlowych i casualowych przygotowanych przez polskich projektantów m.in. Angelikę Józefczyk, Jarosława Ewerta oraz marki Zaquad, Lav Mag, Gabbiano, Born2Be czy Gatta. Bagaże najpiękniejszej Polki będą ważyć bagatela blisko 100 kilogramów!

Ludowy akcent z Polski na wyborach Miss World

W trakcie gali konkursu Miss World 2021 w Portoryko nie zabranie również typowo polskich, ludowych akcentów. W ramach pokazu strojów narodowych i konkurencji „Dances of the world” nasza Miss Polonia zaprezentuje się w ludowym stroju ziemi łowickiej. Wykona również tradycyjne tańce- kujawiaka i oberka. Choreografię od kilku tygodni trenuje pod okiem Doroty Kuźnickiej w siedzibie Zespołu Tańca Ludowego Harnam w Łodzi!

Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska, fot. mat. prasowy

W ramach przygotowań do Miss World powstał również oficjalny film prezentujący Karolinę Bielawską jako reprezentantkę Polski. Zdjęcia i nagrania zostały zrealizowane w najpiękniejszych miejscach województwa łódzkiego i rodzinnych stronach Karoliny. Od kilkunastu dni materiał dostępny jest na oficjalnym profilu konkursu Miss World na YouTube.

Karolina Bielawska – Beauty with a Purpose – Miss World 2021

Miss World i idea piękna z przesłaniem

Konkurs Miss World od ponad 70 lat jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności na świecie. Od 1972 realizuje również projekt „Piękna z przesłaniem”. Wspiera on wiele inicjatyw charytatywnych i społecznych na całym globie przekazując miliony dolarów na rzecz najbardziej potrzebujących.

Również i Karolina Bielawska jest aktywną działaczką społeczną i wolontariuszką. W trakcje swojego panowania jako Miss Polonia uczestniczyła w wielu projektach charytatywnych. Wspierała akcje takie jak „Korona z głowy”, „Dotykam = Wygrywam”, „Fas Off”, „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie!”.

Swój projekt „Beauty with a Purpose – Piękno z Przesłaniem” zadedykowała akcji „Zupa na Pietrynie” gdzie od ponad roku jest wolontariuszką na rzecz osób w kryzysie bezdomności w jej rodzinnym mieście – Łodzi. W ramach działalności Karoliny i akcji Zupa na Pietrynie setki osób bezdomnych otrzymało wsparcie w postaci ciepłych posiłków, ubrań, pomocy medycznej, szczepień. Z inicjatywy Karoliny i dzięki wsparciu organizatorów Konkursu Miss Polonia i Głównego Partnera OPG Property Professionals powstała w Łodzi pierwsza publiczna łaźnia dla osób w kryzysie bezdomności, która będzie działać przez najbliższe pół roku.

Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska, fot. mat. prasowy

Łódzka łaźnia dla bezdomnych, a także wszystkie inne działania charytatywne prowadzone przez Karolinę Bielawską zostaną zaprezentowane w ramach jubileuszowej, 70. edycji wyborów Miss World 2021 jako projekt „Beauty with a Purpose”.

W trakcie zgrupowania Miss World 2021 w Portoryko odbędzie się także bal połączony z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji „Beauty with a Purpose”. Każda z ponad 100 kandydatek an te okazję przygotowała i przywiezie ze swojego kraju upominek do licytacji. Z Polski Karolina Bielawska zabierze ze sobą piłkę i koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego!

Polki na Miss World – czy Karolina powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 (4 miejsce) oraz Katarzyna Borowicz – Miss Polonia 2004 (4 miejsce i tytuł Queen of Europe). Nasza ostatnia reprezentantka w Miss World, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018, zdobyła sukces kwalifikując się do ćwierćfinału – TOP 40.

Typowanie obserwatorów Miss World:

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Typowania i notowania pięknej Miss Polonia na chwilę przed wylotem do Portoryko są bardzo wysokie i obiecujące! Trzymamy mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej oczywiście korony Miss World!

instagram.com/karolinabielawska
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx