Przejdź do treści

Karolina Bielawska powtórzy sukces Anety Kręglickiej na Miss World?

Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska, fot. Andrzej Hulimka

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pojawiły się najnowsze informacje w sprawie organizacji konkursu Miss World 2021. Grudniowa edycja wyborów została odwołana na kilka godzin przed finałem ze względu na stwierdzenie wielu przypadków Covid-19 na zgrupowaniu Miss Świata. Konkurs, w którym Polskę reprezentuje Miss Polonia – Karolina Bielawska, odbędzie się 16 marca, ponownie w Portoryko. Nasza kandydatka osiągnęła już pierwszy duży sukces na tym wydarzeniu!

Według pierwotnych planów finał Miss World miał odbyć się 16 grudnia w Portoryko. Już w listopadzie blisko 100 kandydatek z całego świata przyleciało na miejsce kilkutygodniowego zgrupowania konkursu, aby przygotowywać się do wielkiego show. Niestety w związku z pandemią Covid-19 i wieloma przypadkami zakażeń wśród uczestniczek konkursu jak i ekipy produkcyjnej, organizatorzy postanowili przesunąć galę. Nowa, oficjalne ogłoszona data finału to 16 marca.

Polska ma już sukces w konkursie! Karolina Bielawska dalej walczy o koronę!

Organizatorzy Miss World podjęli również decyzję, że do Portoryko na wielki finał wróci jedynie 40 wybranych przez jury ćwierćfinalistek. Nie tak jak w grudniu – cała grupa 100 dziewcząt. W piątek, 21 stycznia oficjalnie ogłoszono listę kandydatek i do kolejnego etapu zakwalifikowała się Miss Polonia, Karolina Bielawska! Zatem mamy już sukces dla Polski na tym wydarzeniu! 40 dziewcząt przyleci ponownie do Portoryko już 12 marca, a finał zaplanowany jest na 16 marca. W Polsce transmisję na żywo z gali Miss Świata będzie można obejrzeć na kanale TVP Kobieta.

Karolina Bielawska – kim jest reprezentantka Polski w konkursie Miss World?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia 2019. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów!

Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. W związku z pandemią Covid-19 i odwołanym konkursem Miss World w 2020 roku, na swój start w wyborach najpiękniejszej kobiety świata musiała czekać rok dłużej. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski!

https://www.instagram.com/p/CW25h-8F-R0/
instagram.com/karolinabielawska

Polki na Miss World. Czy Karolina Bielawska powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 (4 miejsce) oraz Katarzyna Borowicz – Miss Polonia 2004 (4 miejsce i tytuł Queen of Europe). Nasza ostatnia reprezentantka w Miss World, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018, zdobyła sukces kwalifikując się do ćwierćfinału – TOP 40.

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5. Według nich może nawet sięgnąć po główny laur! Na ten moment udało się jej dostać do ćwierćfinałowego TOP 40! Trzymamy mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej korony Miss World!

https://www.instagram.com/p/CZAPGToMeK1/
instagram.com/karolinabielawska
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx