Przejdź do treści

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 w drodze na finał wyborów Miss World w Portoryko

Karolina Bielawska finał Miss World
Karolina Bielawska, fot. Mateusz Jagielski

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 wyleciała z warszawskiego lotniska Okęcie do stolicy Portoryko – San Juan na wielki finał 70. edycji konkursu Miss World 2021! Reprezentantka Polski już zakwalifikowała się do TOP 40 najlepszych kandydatek z całego świata. Według bukmacherów, dziennikarzy i obserwatorów konkursów piękności z całego świata ma szansę na ogromny sukces i awans do TOP5!

Zobaczcie jak piękna Karolina prezentowała się na chwilę przed wylotem do Portoryko! Mamy jej najnowsze zdjęcia z lotniska!

Grudniowy finał wyborów Miss World przesunięty przez koronawirusa

Według pierwotnych planów finał Miss World miał odbyć się 16 grudnia w Portoryko. Już w listopadzie blisko 100 kandydatek z całego świata przyleciało na miejsce kilkutygodniowego zgrupowania konkursu, aby przygotowywać się do wielkiego show. Organizatorzy postanowili jednak przesunąć galę z związku z pandemią Covid-19 i przypadkami zakażeń wśród uczestniczek. Nowa data finału to 16 marca.

Karolina Bielawska
Karolina Bielawska, fot. Mateusz Jagielski

Polska ma już sukces w konkursie! Karolina Bielawska dalej walczy o koronę!

Organizatorzy Miss World podjęli również decyzję, że do Portoryko na wielki finał wróci jedynie 40 wybranych przez jury ćwierćfinalistek, a nie cała grupa 100 dziewcząt. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Miss Polonia, Karolina Bielawska! Zatem mamy już sukces dla Polski na tym wydarzeniu! 40 dziewcząt przyleci ponownie do Portoryko już 13 marca, a finał zaplanowany jest na 16 marca. W Polsce transmisję na żywo z gali Miss Świata będzie można obejrzeć na kanale TVP Kobieta. Rozpocznie się ona o godzinie 1:00 w nocy ze środy na czwartek. Na gali nasza Miss Polonia zaprezentuje się w kreacjach wieczorowych projektu Madonna Atelier przygotowanych specjalnie na ten wielki dzień!

Kim jest reprezentantka Polski w konkursie Miss World 2021?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów! 

Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. W związku z pandemią Covid-19 i odwołanym konkursem Miss World w 2020 roku, na swój start w wyborach najpiękniejszej kobiety świata musiała czekać rok dłużej. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski!

Karolina Bielawska, fot. Mateusz Jagielski
Karolina Bielawska, fot. Mateusz Jagielski

Polki na Miss World – Czy Karolina powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 (4 miejsce) oraz Katarzyna Borowicz – Miss Polonia 2004 (4 miejsce i tytuł Queen of Europe). Nasza ostatnia reprezentantka w Miss World, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018, zdobyła sukces kwalifikując się do ćwierćfinału – TOP 40.

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Wiele notowań i typowań na to wskazuje! Na ten moment udało się jej dostać do ćwierćfinałowego TOP 40!

Trzymamy oczywiście mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej korony Miss World!

Karolina Bielawska finał Miss World
Karolina Bielawska, fot. Mateusz Jagielski | Karolina Bielawska w drodze na finał Miss World
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx