REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Kanye West potwierdza start w wyborach prezydenckich. Chce także zmienić nazwisko

Kanye West i Donald Trump / fot. Kanye West Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kanye West kolejny raz szokuje świat! Kontrowersyjny celebryta zapowiedział, że zastanawia się nad zmianą nazwiska na „Chrześcijanin Geniusz Miliarder Kanye West” i potwierdził także start w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

Kontrowersyjny celebryta, artysta i projektant mody w jednym, czyli Kanye West podczas Fast Company Innovation Festival podzielił się ze światem swoim nowym pomysłem i szczerze mówiąc, trudno powiedzieć, czy żartuje: – Kiedy ludzie mówią, że nazywanie siebie miliarderem jest idiotyczne, to ja odpowiadam, że zmienię sobie nazwisko na Chrześcijanin Geniusz Miliarder Kanye West i przez rok będziecie się uczyli, co to dosłownie znaczy. To będzie też na moich tablicach rejestracyjnych. Martin Luther King nie został zamordowany dlatego, że miał sen. Chciał opowiadać o czymś innym – chodziło mu o równouprawnienie osób czarnoskórych, ekonomiczną równość. Kiedy rozmawiałem z Forbesem i pokazałem im rachunek na 890 milionów dolarów, to nie chcieli mnie nazwać miliarderem. Niektórzy nie chcą, żebyśmy wiedzieli o tym, że możemy inwestować w ziemie. Nie chcą, byśmy wiedzieli, że możemy być właścicielami w 100%, tak jak ja w Yeezy. – mówi Kanye West.

Kanye dodał także: – Kiedy będę kandydował na prezydenta w 2024 roku… Czemu się śmiejecie? Stworzylibyśmy tyle miejsc pracy! Nie będę biegł, będę szedł! Kiedy widzicie te nagłówki, że Kanye jest szalony – jeden na trzech czarnoskórych mieszkańców USA jest w więzieniu, a 100% celebrytów jest w więzieniu mentalnym. Nie mogą nic powiedzieć, nie mogą nic zrobić, są tacy przerażeni! Co jest w takim razie bardziej szalone?

Cały materiał z Kanye Westem z Fast Company Innovation Festival 2019 można obejrzeć poniżej:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google