Przejdź do treści

Kajetan Wolas dołącza do grona polskich artystów Tidal Rising!

Kajetan Wolas Tidal
Kajetan Wolas, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kajetan Wolas – okrzyknięty przez Gazetę Wyborczą „nadzieją polskiej muzyki” pokonuje kolejny krok milowy w swojej karierze i dołącza do zaszczytnego grona piątki artystów akcji Tidal Rising. Program ma na celu wsparcie debiutantów – marketingowe oraz finansowe, a także kształcenie ich między innymi z zakresu produkcji muzyki i promocji marki osobistej.

Kajetan Wolas nad swoim debiutanckim materiałem pracuje z Magierą oraz szeregiem topowych producentów i songwriterów. Są to między innymi Kuba Karaś, MajLo, Miodu z Jamal czy Patrick The Pan.

Po sukcesie singla „Co pokaże czas?”, który przyniósł Kajtkowi możliwość pierwszych dużych występów na żywo (Great September Festival, support Mr. Polski na trasie Come Fly With Us) artysta zapowiada kolejny utwór. Singiel „Powroty”, który ukaże się 24 listopada, będzie pierwszą oficjalną zapowiedzią debiutanckiej EPki Kajtka. Fragment utworu jest już dostępny na TikToku. Kajetana obserwuje na platformie blisko 100 tysięcy osób, a jego filmy zdobyły ponad 2 miliony polubień!

Mini-album Kajetana zawierać będzie sześć emocjonalnych utworów – które podobnie jak chwytający za serce debiutancki singiel – opowiadać będą o jego zdrowiu psychicznym, walce z problemami czy trudnym dorastaniu. Wydawnictwo będzie mieć swoją premierę na początku przyszłego roku.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx