Kaczor pobił kobietę? Raper wydał oświadczenie w tej sprawie

Fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

Poznański raper Kaczor zamieścił na swoim instagramowym profilu oświadczenie, w którym odnosi się do sprawy rzekomego pobicia kobiety.

13 grudnia w niedzielę w parku Cytadela w Poznaniu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Tego samego dnia po południu w mediach społecznościowych pojawił się apel kobiety, która została w tym parku pobita. “Proszę o pomoc! Zostałam pobita. Czy ktoś rozpoznaje faceta za zdjęcia? Właściciel 2 psów typu stafford/pitbull/amstaf w towarzystwie młodej kobiety” – wiadomość o takiej treści zamieściła ofiara.

Kobieta została pobita przez Kaczora?

Internauci rozpoznali w tej osobie poznańskiego rapera – Kaczora. Dominik “Kaczor” Kaczmarek przyznał, że tego dnia był w tym parku, ale jego wersja zdarzeń jest zupełnie inna.

Jak podaje wyborcza.pl raper miał w środę złożyć zeznania na policji w tej sprawie. Kilka godzin temu Kaczor zamieścił post na Instagramie, w którym postanowił informować na bieżąco zainteresowanych sprawą:

“W ostatnim czasie ukazało się wiele publikacji dotyczących zdarzenia z udziałem mojej osoby, które miało miejsce w dniu 13 grudnia 2020 r. w parku Cytadela w Poznaniu. Niezwykle negatywne skutki, które wyniknęły z tych publikacji, w tym również ataki bezpośrednio na mnie oraz moją rodzinę, spowodowały, że zdecydowałem się wydać niniejsze oświadczenie. Publikacje pojawiające się w mediach zawierają informacje niezgodne z prawdą, co w sposób jednoznaczny narusza moje dobra osobiste. Wskazuję, iż w chwili obecnej toczy się postępowanie przygotowawcze i sprawa jest wyjaśniana przez organy ścigania. Zaznaczam, że będę brał aktywny udział w toczącym się już postępowaniu i będę podejmował czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy, w tym przedłożę stosowne dowody mające na celu przedstawienie prawdziwego przebiegu zdarzenia. Nadto zaznaczam, że zostaną przeze mnie podjęte dodatkowe kroki prawne zmierzające do wszczęcia postępowania karnego, w którym występował będę jako osoba pokrzywdzona. Mając na uwadze dobro toczącego się postępowania, uprzejmie proszę o wstrzymanie się z dokonywaniem jakichkolwiek osądów i nieprzekazywanie jakichkolwiek nieprawdziwych informacji do momentu wyjaśnienia sprawy. Jednocześnie wskazuję, iż wszelkie niezbędne informacje – w tym rzeczywisty przebieg zdarzenia z dnia 13 grudnia 2020 – będą przekazywane Państwu na bieżąco”.

ZOBACZ:  Mark Ronson i Diplo łączą siły z Ellie Goulding
@kaczorboss Instagram
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
adrian
adrian
2 miesięcy temu

Masło maślane…

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x