REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Już w czwartek Betclic Rap Royale 2022 – największe wydarzenie freestyle’owe w naszym kraju!

Betclic Rap Royale 2022
Fot. Betclick Rap Royale

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w czwartek, w ramach festiwalu Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, odbędzie się Betclic Rap Royale – pojedynek czołowych graczy na polskiej scenie freestyle’u. Stawką będzie tytuł króla wolnego stylu oraz rekordowa pula finansowa wynosząca 33 tysiące złotych! A to nie wszystko – organizatorzy przygotowali dla widzów wiele niespodzianek.

Jedną z nich jest zaproszenie nagrane przez Te-Trisa, legendę polskiego freestyle’u i członka jury Betclic Rap Royale.

Czołówka sceny zmierzy się w Płocku o tytuł króla

W największym wydarzeniu freestyle’owym tego lata wezmą udział czołowi polscy przedstawiciele wolnego stylu. Na scenie pojawią się między innymi tak uznani artyści, jak: Koro, Filipek, Bober, czy Kaz. Betclic Rap Royale wyłoni prawdziwego króla polskiego freestyle’u i właśnie ten tytuł trafi do najlepszego zawodnika.

Zawodników oceniać będą legendy sceny. W fotelu jurora usiądzie Te-Tris, jeden z najsłynniejszych polskich freestyle’owców. Obok wielokrotnego triumfatora różnych bitew znajdzie się Winicjusz „Wini” Bartków – raper, producent i YouTuber oraz Yurkosky – YouTuber, dziennikarz muzyczny i aktywista, właściciel studia nagraniowego, jeden z najbardziej pozytywnie zakręconych przedstawicieli polskiej sceny rapowej. Organizatorzy przygotowali też dla fanów nie lada niespodziankę. Event otworzy występ podbijającego listy przebojów rapera Kabe.

Mieszkający przez wiele lat we Francji artysta znany jest m.in. z piosenek takich jak Nike Air Max, czy Fefe. To właśnie jego numery, które na platformach społecznościowych osiągają milionowe wyświetlenia, wprowadzą widzów w klimat wydarzenia.

Wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz sportów walki, obecny między innymi na galach FAME MMA – Mateusz Kaniowski. Niespodzianką i teaserem dla widzów jest też zaproszenie, które nagrał Adam „Te-Tris” Chrabin.

Betclic Rap Royale | Kto zostanie Królem?
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx