REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Jutro start Mistrzostw Świata Kobiet U 18 w Katowicach!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już jutro 2. stycznia, na lodowisku Jantor w Katowicach, rozpoczną się Mistrzostwa Świata Kobiet U 18 (Dywizja I B) w hokeju na lodzie. Dziś wszystkie uczestniczące drużyny odbyły oficjalne treningi na katowickim lodowisku.

Już jutro o godz. 13.00 jako pierwsze na lód wyjadą reprezentantki Chin i Wielkiej Brytanii. Biało-Czerwone o godzinie 20.00 zainaugurują katowicki czempionat meczem z Norwegią!

W ostatni dzień 2019 roku, na dwa dni przed rozpoczęciem rywalizacji w Katowicach – Janowie, poznaliśmy ostateczny skład naszej kadry, czyli wspaniałą „21” młodych hokeistek, które powalczą o awans do grupy A. Duet trenerski: Tomasz Kowalczyk – Sebastian Owczarek zadecydował, że Biało-Czerwone barwy w katowickim turnieju będą reprezentowały:

Bramkarki: Helena Grzybowska, Natalia Harańczyk.
Obrończynie: Julia Zielińska, Julia Zaborowska, Vanessa Patla, Zofia Postel, Anna Kot, Katarzyna Zaborska, Wiktoria Kędra.
Napastniczki: Wiktoria Sikorska, Iga Schramm, Alicja Mota, Zuzanna Baran, Ida Talanda, Karolina Baran, Maja Błaszków, Alicja Kopciara, Justyna Żyła, Alicja Sowa, Alicja Kobus.

Rezerwową bramkarką będzie Nadia Ratajczyk. Kierownikiem zespołu jest Magdalena Czaplik.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google