Przejdź do treści

Julia Wieniawa w przejmującym teledysk do utworu „SMRC”

Julia Wieniawa / fot. kadr z teledysku "SMRC"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sieci można już posłuchać nowego singla Julii Wieniawy pt. „SMRC”. Utworowi towarzyszy przejmujący teledysk, ukazujący artystkę w zupełnie nowej odsłonie. Za produkcję obu singli odpowiada Wojtek Urbański.

Po sukcesach singli „Na zawsze”, „Oddycham”, czy hitowego, świeżo ogłoszonego podwójną platyną „Nie muszę” przyszła pora na mroczną balladę zatytułowaną „SMRC”. W warstwie muzycznej utwór to przestrzenna elektronika, miejscami eksperymentalna. Obie zwrotki i refreny dopełnione zostają bardzo emocjonalną, ponad minutową partią skrzypiec w wykonaniu Magdaleny Laskowskiej. Za produkcję singla „SMRC”, podobnie jak przy platynowym „Nie muszę”, odpowiada Wojciech Urbański, natomiast za aranżację oraz bass Michał Sarapata.

Julia Wieniawa o singlu SMRC: „Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia. Może ona występować na mniejszą skalę, kiedy poddawani jesteśmy surowej, często niesprawiedliwej ocenie najbliższego otoczenia, naszych bliskich. Występuje też w sytuacji, kiedy mówimy o wykluczeniu całych grup społecznych. Remedium na to jest druga zwrotka, która snuje przewrotną wizją zwycięstwa, może nawet wzięcia symbolicznego odwetu”.

Julia Wieniawa – SMRC. Zobacz teledysk:

Julia Wieniawa – SMRC
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google