Julia Stone prezentuje nowy utwór “We All Have”. Gościnnie Matt Berninger!

Julia Stone - We All Have (feat. Matt Berninger)

OBSERWUJ NAS:

“We All Have” to najdelikatniejszy kawałek z nadchodzącego krążka Julii Stone. Nowa ballada opowiada o niezwykłych ludzkich zdolnościach przetrwania, nawet w obliczu ogromnego bólu.

„Miłość w naszych sercach jest wszystkim, czego potrzebujemy. Nawet gdy jest już bardzo źle, wszystko może się zupełnie odmienić. Musimy tylko wytrwać” – komentuje artystka. W nagraniach udział wziął frontman zespołu The National – Matt Berninger, który, jak sam deklaruje, jest wielkim fanem twórczości Julii: „Wspaniale widzieć, jak starzy przyjaciele tworzą tak niezwykłą muzykę! To bardzo inspirujące. Cieszę się że mogłem wziąć udział w nagraniach do nowego singla”.

Inne nowe utwory takie jak: “Break”, “Unreal” czy “Dance” zwiastują diametralną zmianę stylu Julii Stone, znaną do tej pory z brzmień o charakterystyce folkowej, a także ze współpracy ze swoim bratem Angusem, tworząc formację Angus & Julia Stone. Za sprawą singla „Big Jet Plane” duet osiągnął ogromny komercyjny sukces i otrzymał wiele różnorodnych nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów na świecie.

Julia Stone – We All Have Feat. Matt Berninger:

Julia Stone – We All Have (Feat. Matt Berninger)
ZOBACZ:  Black River dołączył do rodziny Golden Robot Records/Crusader!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x