Przejdź do treści

Julia Kajdy prezentuje singiel „We mgle”

Julia Kajdy We mgle
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

16-letnia Julia Kajda, podopieczna Michała Wiśniewskiego, prezentuje nowy singiel „We mgle”.

„Kiedy ja wchodziłem na scenę 35 lat temu byłem dokładnie w tym samym wieku. Miałem 16 lat. Zauroczyła mnie i całą naszą ekipę wrażliwością i wyrażaniem jej poprzez własne kompozycje, własnymi słowami i w własnej interpretacji. Julia koncertuje z nami gościnnie i jest niezwykle ciepło przyjmowana przez publiczność. Dajcie się dotknąć jej głosem i pozwólcie dojść do głosu młodemu pokoleniu!” – mówi Michał Wiśniewski.

„Nazywam się̨ Julia Kajdy i mam szesnaście lat. Zawsze czułam jakaś niewidzialną nić, która mnie do niej przyciągała. Od lat jest to dla mnie jedyna forma upustu emocji. Piękno muzyki polega dla mnie na tym, że sama melodia potrafi czasem wyrazić więcej niż̇ milion słów. Właśnie z tą myślą̨ cztery lata temu zaczęłam moją przygodę z komponowaniem muzyki i pisaniem piosenek” – mówi Julia Kajda.

„Charakter mojej twórczości jest personalny. Pisze na bazie moich przeżyć́, dlatego też długo zastanawiałam się nad tym czy chcę, żeby kiedykolwiek ujrzała ona światło dzienne. Piszę zawsze i wszędzie: w telefonie, w zeszytach szkolnych, na serwetkach w restauracjach. Czerpię inspirację zewsząd a moja głowa nigdy nie przestaje tworzyć́. Takim sposobem w mojej szufladzie uzbierało się̨ prawie sześćdziesiąt moich autorskich piosenek. Z każdą̨ kolejną coraz poważniej zastanawiałam się nad uzewnętrznieniem się przez muzykę̨ światu” – dodaje młoda artystka.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
2 miesięcy temu

Pieknie lirycznie poetycko

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx