Josef Bratan z GM2L wystąpi podczas pierwszej gali High League

Josef Bratan High League
Josef Bratan, fot. mat. prasowy

Karta walk gali High League staje się coraz silniejsza! Podczas wydarzenia organizowanego przez Malika Montanę w oktagonie zaprezentuje się jeden z najbardziej utalentowanych i walecznych raperów w Polsce, Josef Bratan (0-0).

Ten niepokorny chłopak z blokowiska, którego pasją jest uliczny rap, pokaże, jak radzi sobie w starciu w najbardziej wymagającej formule. Wcześniej już udowodnił, że świetnie radzi sobie za mikrofonem. Pora przekonać się, ile ze swojego bitewnego serca wniesie do oktagonu. Czy poradzi sobie z ogromną presją towarzyszącą mu w nowym wyzwaniu?

Josef Bratan na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem „Wuwua”, który do tej pory uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z utworów „Dawaj hajs” i „Kawasaki” DJ-a Frodo, w którym wziął udział obok Malika Montany i Alberto. Przełożyło się to na nieustannie wzrastające zainteresowanie jego osobą w mediach społecznościowych.

Josef Bratan x Malik Montana – Wuwua (prod.Swizzy x OLEK)

Bratan nie będzie pierwszym raperem, który zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Zostanie jednak pierwszym reprezentantem Get Money Live Life w oktagonie. Nie ma wątpliwości, że ze świata ulicznego rapu nie jest daleko do krwawych i brutalnych pojedynków.

instagram.com/highleague_official

Josef Bratan w High League

Nazwisko przeciwnika Josefa Bratana oraz data i miejsce pierwszej edycji High League zostaną ogłoszone wkrótce. To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League. W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela „Lil Masti” Bogusz, Lexy Chaplin i Piotr „CzuuX” Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje – z udziałem publiczności!

Pełna oferta zakładów na walki w ramach High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

High League – karta walk:

Lexy Chaplin vs TBA
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
Josef Bratan vs TBA

ZOBACZ:  NFL: Mac Jones i Micah Parsons debiutantami listopada 2021

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx