Jose Kante po dwóch i pół roku żegna się z Legią Warszawa. Kontrakt 30-letniego napastnika został rozwiązany za porozumieniem stron.
Jose Kante odchodzi z Legii. Jose Kante w barwach warszawskiej Legii wystąpił w 59 meczach i strzelił 19 goli. Tytuł Mistrza Polski wywalczony w sezonie 2019/20 to jego największy sukces przy Łazienkowskiej. Hiszpan z gwinejskim paszportem miał wtedy najlepszy okres, kiedy zdobył dla klubu 10 bramek. Kiedy przychodzi do Legii, wiązano z nim duże nadzieje. Z pewnością nie wykorzystał całego swojego potencjału w Warszawie.
Jose Kante odchodzi z Legii Warszawa
W oficjalnym komunikacie klub podziękował zawodnikowi za zaangażowanie i życzy powodzenia w dalszej karierze. Oczywiście na jego pozycję stołeczny klub szuka godnego następcy.