Przejdź do treści

Jorja Smith prezentuje nowy singiel „Come Over”!

Fot. kadr z teledysku Jorja Smith - Come Over (feat. Popcaan)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Come Over” to najnowszy singiel brytyjskiej artystki Jorjy Smith. Gościnnie pojawia się w nim dancehallowy artysta z Jamajki – Popcaan.

Nagrany podczas podróży do Porto Antonio singiel „Come Over” to, jak mówi artystka: – Podnoszący na duchu utwór zainspirowany tym uczuciem, gdy rozmawiasz z kimś i nie jesteś w stanie powiedzieć czy mu się podobasz, czy nie. Czasami mogłoby się obyć bez tych gierek.

Reżyserka animowanego teledysku do singla, Amber Grace Johnson, tak mówi o procesie powstawania klipu: – Kiedy wszystkie produkcje zatrzymały się z powodu koronawirusa, Jorja odezwała się do mnie. Nie wiedziała, że moim marzeniem było stworzyć klip inspirowany anime. Jestem fanką Ghibli, Satoshi Kon, Aeon Flux, Wicked City i innych klasyków. Animowane produkcje nie mają żadnych barier, oprócz czasowych i finansowych oczywiście – i to jest ich najlepsze. Jeśli chodzi o tematykę i fabułę, możliwości są nieskończone. I tak wymyśliłam, że chcę stworzyć sceny w powietrzu, na motocyklu i scenę walki, w której niezwyciężona Jorja pokonuje zgraję kochasiów na dystopijnej słonecznej planecie, używając swoich włosów jako broni. Mieliśmy to szczęście, że współpracowaliśmy z Future Power Station, którzy zmienili wytwory mojej wyobraźni w rzeczywistość.

Utwór „Come Over” ukazuje się niedługo po premierze singla „By Any Means”, który odnosi się do protestów podczas walki o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych.

Dwa lata temu Jorja Smith otrzymała nominację do Grammy za swój debiutancki album „Lost & Found” minęły 2 lata. Jej kariera nabrała międzynarodowego rozpędu. Artystka ościła na okładkach licznych magazynów, a łączne odtworzenia jej utworów liczy się już w miliardach. Największy hit Jorjy Smith – singiel „Be Honest” z 2019 roku – ma prawie 200 milionów odtworzeń.

Jorja Smith – Come Over (feat. Popcaan). Zobacz teledysk:

Jorja Smith – Come Over (feat. Popcaan)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx