Johnossi – szwedzki duet po raz pierwszy w Polsce!

Fot. Johnossi YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Johnossi na jedynym koncercie w Polsce! Już 15 kwietnia 2021 uznany szwedzki duet rockowy wystąpi w Klubie Proxima w Warszawie. Na scenie jako support wystąpi również Linn Koch-Emmery.

Johnossi to ceniony szwedzki duet rockowy, który wydał nową, szóstą w dorobku płytę „Torch // Flame”. Za produkcje całego krążka odpowiedzialny jest Pelle Gunnerfeldta, który ma na koncie współpracę z The Hives, Refused czy Viagra Boys. Próbując zdystansować się od codziennego życia, zespół przeniósł się do wynajmowanego nad jeziorem domu na wsi pod Sztokholmem spędzając w odizolowanym otoczeniu cały wrzesień 2019 roku. Muzycy tak wspominają nagrywanie krążka: – Praktycznie oddychaliśmy i żywiliśmy się procesem nagrywania i tworzenia nowego materiału, to był wyjątkowy czas. Mieliśmy wrażenie, że tak powinno być od zawsze.

Johnossi są laureatami szwedzkich nagród Grammy w kategorii „Najlepszy zespół”. Koncerty Johnossi są czymś jedynym w swoim rodzaju o czym fani w Polsce będą mogli w końcu przekonać się na własne oczy.

15.04.2021 klub Proxima, Warszawa
Bilety w cenie 95 zł dostępne na ebilet.pl
Promotor Mystic Production

Fot. mat. prasowy
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google