John Rambo, pułkownik James Braddock z filmu „Zaginiony w akcji” oraz Snake z kultowej „Ucieczki z Nowego Jorku” w World of Tanks na konsolach!

Fot. mat. prasowy

Kultowi bohaterowie filmów akcji z lat 80. oraz nowe ulepszenia technologiczne w grze World of Tanks!

Twórcy World of Tanks na konsolach ogłosili sezon 3 zawartości do gry. Przede wszystkim nowe usprawnienia technologiczne, grafikę i interfejs użytkownika. Od poprawionej widoczności przez zwiększenie poziomu szczegółowości detali, oświetlenia i tekstur – World of Tanks na konsolach wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiejsza aktualizacja to również zmiany w rozgrywce, zarządzaniu pojazdami i wyposażeniem. Gracze będą mogli zapoznać się ze swoją kartą profilową, która zawiera szczegółowe informacje o ich karierze czołgisty, medalach, statystykach, osiągnięciach.

Wraz z sezonem 3 do gry trafiają również kultowe postacie filmów akcji z lat 80. Na graczy czeka John Rambo, który ze swoją znajomością militariów, siłą i wytrzymałością przyniesie ze sobą niespotykaną agresję na pole bitwy. Drugim bohaterem jest Snake Plissken, operator sił specjalnych, główna postać filmu „Ucieczka z Nowego Jorku”. Trzecią postacią jest pułkownik James Braddock z kultowego „Zaginionego w Akcji”. Wszyscy dostępni są są zarówno jako dowódcy czołgów, jak również mają swoje unikatowe maszyny. Część elementów związanych z bohaterami kina akcji jest dostępna za darmo poprzez regularną grę i wypełnianie konkretnych zadań, a część dostępna w przepustce sezonowej lub jako zakupy w sklepie.

„Zespół i ja jesteśmy szczęśliwi, że możemy dać graczom największą aktualizację w historii konsolowego World of Tanks!” – mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny. „Wykorzystujemy nasz autorski silnik Despair, a dzięki najnowszym konsolom zrewolucjonizowaliśmy kwestie technologiczne, jak również unowocześniliśmy HUD, zarządzanie czołgami, interfejs użytkownika i wiele więcej”.

Kultowe postacie filmów akcji z lat 80 w World of Tanks:

World of Tanks

Z ponad 20 000 000 zarejestrowanymi graczami, World of Tanks na konsolach jest dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One, jak również we wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że World of Tanks oferuje rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną. Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji jest dostępne pod adresem https://console.worldoftanks.com/en/action-heroes-vehicles/

ZOBACZ:  Polacy tworzą World War II: Underground. To gra o partyzantce w czasach niemieckiego terroru

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx