Joey Bada$$ połączył siły z Lous and the Yakuza

Lous and The Yakuza, fot. kadr z teledysku "Amigo"

Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu „Gore” Lous and the Yakuza prezentuje remiks kawałka „Amigo”, w którym gościnnie wziął udział Joey Bada$$. Raper dodał do utworu parę błyskotliwych linijek i idealnie wkomponował się w artystyczny klimat Lous.

Ta współpraca pokazuje więź jaką artystka ma ze Stanami Zjednoczonymi; amerykańską muzyką, historią i zaangażowaniem w działalność Black Lives Matter (Lous jest ambasadorką BLM w Belgii). Pomimo tego, że śpiewa po francusku i nie może występować na żywo, udało jej się podzielić swoim przekazem z szerszą publicznością i zdobyć uznanie od takich magazynów jak: Afropunk, New York Times, czy Vanity Fair. Lous zadebiutowała w amerykańskiej telewizji prezentując utwór „Amigo” podczas programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Jej następny minikoncert odbędzie się 27 stycznia w domowych warunkach, gdzie artystka zagra najlepsze kawałki z poprzedniego albumu.

Lous and The Yakuza, Joey Bada$$ – Amigo (Remix)

Lous and The Yakuza, Joey Bada$$ – Amigo (Remix)

Lous w październiku podzieliła się z fanami swoimi debiutanckim albumem „Gore”. We współpracy z El Guincho (Rosalia) stworzyli ponadczasowy projekt, który odzwierciedla złożoną osobowość artystki. Usłyszymy tu rozmyślania o potrzebach, pragnieniach, ludzkim pięknie i seksualności. Lous and The Yakuza używa w swoich utworach m. in. rytmów rumby kongijskiej, które idealnie współgrają z brzmieniem latynoskiego producenta. To wszystko łączy się w fuzji z trapowymi bitami, electropopem i hip-hopowymi inspiracjami. Ta różnorodność pokazuje jak interesującą postacią jest Lous: poruszającą się pomiędzy szczęściem, a smutkiem.

ZOBACZ:  Ostrzeżenie przed koncertami WaluśKraksaKryzys

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx