Przejdź do treści

Joe Joyce: Francis Ngannou może zranić Joshuę 8 marca!

Joe Joyce Francis Ngannou
Joe Joyce, fot. iFL TV

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Anthony Joshua już 8 marca w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej stoczy walkę z Francisem Ngannou. Aspirujący do tytułu mistrza wagi ciężkiej Joe Joyce opisuje swoją zaciętą sesję sparingową z Ngannou i rozważa w przyszłości walkę z Joshuą. Joyce sam dąży do powrotu do czołówki.

Joe Joyce w przeszłości sparował z Francisem Ngannou, zanim ten porzucił na dobre MMA i rozpoczął swoją karierę w boksie. „Ponieważ jest zawodnikiem MMA i nie skupiał się naprawdę na boksie, był trochę bardziej otwarty. Mogłem więc zobaczyć, skąd nadchodzą uderzenia, robić uniki i trzymać go na dystans jabem. Ale te mocne ciosy przelatywały obok moich mięśni brzucha i mojej szczęki w trakcie tego! Mieliśmy naprawdę dobry sparing i mam wiele szacunku do Ngannou” – powiedział Joe Joyce stacji Sky Sports.

Brytyjczyk jest przekonany, że Ngannou może skrzywdzić Joshuę podczas ich walki w piątek 8 marca. „Oczywiście. Jeśli trafi jeden z tych mocnych strzałów, tak jak trafił Fury’ego, nie sądzę, żeby Joshua się z tego podniósł. Joshua prawdopodobnie będzie bardzo ostrożny. Myślę, że to będzie dobra walka. Obaj mają dużą siłę. Myślę, że to będzie świetna walka” – dodał Joyce.

„Naprawdę dobrze boksował przeciwko Fury’emu. To niesamowita historia. Osiągnął wyżyny UFC, a potem rzucił wyzwanie prawdopodobnie najlepszemu Tysonowi Fury i dał mu szansę na zdobycie pieniędzy” – mówił w rozmowie ze Sky Sports.

Joe Joyce już 16 marca zmierzy się z Kashem Alim. W tym roku chce wrócić do boksu na światowym poziomie. Jak planuje swoją karierę w przypadku zwycięstwa? „Rewanż z Parkerem, rewanż z (Danielem) Duboisem. Jest Wilder, Joshua, Fury, Usyk… Mogę boksować z każdym” – podsumował Joyce.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx