Joanna Kulig i Michał Czernecki w grze małżeńskiej! „Każdy wie lepiej” w kinach od 5 sierpnia

Każdy wie lepiej
Fot. Andrzej Wencel

Komu lepiej wychodzą rodzinne kłamstewka? Jakie „komplementy” działają na teściów? Jak przetrwać obiad w większym gronie? Pytania nie byłyby takie trudne, gdyby Joanna Kulig i Michał Czernecki nie mieli tylko 5 sekund na odpowiedź! „Każdy wie lepiej”, komedia nieco rodzinna w kinach już 5 sierpnia.

Najnowszy film fabularny Canal+ Original na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów „Bogowie” oraz „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. W roli głównej, prosto z 75. Festiwalu Filmowego w Cannes – Joanna Kulig. „Każdy wie lepiej” to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

Każdy wie lepiej – zwiastun filmu:

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy również m.in.: Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.

Film „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Zrealizowane na światowym poziomie zdjęcia to zasługa Mariana Prokopa („Listy do M.”), o kostiumy zadbała wielokrotnie nagradzana Dorota Roqueplo („Lejdis”) a charakteryzacją zajął się Waldemar Pokromski („Zimna wojna”).

ZOBACZ:  Grażyna Wolszczak: Jestem bardziej kanapowcem, nie lubię się męczyć

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx