REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Jimmy Page dopiero dowiedział się o zakazie koncertowania Led Zeppelin w Bostonie!

Jimmy Page / fot. metalheadzone.com

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jimmy Page właśnie dowiedział się o zakazie z 1975 roku dla jego zespołu Led Zeppelin. Ekipa nie mogła pojawiać się w Bostonie.

Gitarzysta Led Zeppelin, Jimmy Page, niedawno ujawnił na Facebooku, że nie wiedział, że jego zespół został zakazany w Bostonie od 1975 roku. Dowiedział się o tym incydencie, kiedy poszukiwał posta na blogu z okazji 45. rocznicy zamieszek w mieście, które miały miejsce 6 stycznia 1975 roku, w czasie gdy fani czekali na sprzedaż biletów na zaplanowany na 4. lutego koncert zespołu.

„Tego dnia w 1975 roku planowałem grać w Boston Garden” – napisał Jimmy Page na Facebooku. „Przeglądając moją stronę internetową, odkryłem, że 6 stycznia 1975 roku miał miejsce incydent w kasie w Boston Garden w Bostonie (Massachusetts) polegający na sprzedaży / braku sprzedaży biletów tysiącom fanów. Wezwano policję, a to wszystko zakończyło się odwołaniem zaplanowanego koncertu Led Zeppelin przez ówczesnego burmistrza Kevina H. White’a i najwyraźniej zbanował zespół w tym mieście na pięć lat(…) Myślę, że burmistrz był fanem Rolling Stonesów!”.

On this day in 1975, I planned to play Boston Garden with @ledzeppelin. On researching for my website, I discovered that…

Opublikowany przez Jimmy Page Poniedziałek, 6 stycznia 2020
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google