Jimmy Page dopiero dowiedział się o zakazie koncertowania Led Zeppelin w Bostonie!

Jimmy Page / fot. metalheadzone.com

Jimmy Page właśnie dowiedział się o zakazie z 1975 roku dla jego zespołu Led Zeppelin. Ekipa nie mogła pojawiać się w Bostonie.

Gitarzysta Led Zeppelin, Jimmy Page, niedawno ujawnił na Facebooku, że nie wiedział, że jego zespół został zakazany w Bostonie od 1975 roku. Dowiedział się o tym incydencie, kiedy poszukiwał posta na blogu z okazji 45. rocznicy zamieszek w mieście, które miały miejsce 6 stycznia 1975 roku, w czasie gdy fani czekali na sprzedaż biletów na zaplanowany na 4. lutego koncert zespołu.

„Tego dnia w 1975 roku planowałem grać w Boston Garden” – napisał Jimmy Page na Facebooku. „Przeglądając moją stronę internetową, odkryłem, że 6 stycznia 1975 roku miał miejsce incydent w kasie w Boston Garden w Bostonie (Massachusetts) polegający na sprzedaży / braku sprzedaży biletów tysiącom fanów. Wezwano policję, a to wszystko zakończyło się odwołaniem zaplanowanego koncertu Led Zeppelin przez ówczesnego burmistrza Kevina H. White’a i najwyraźniej zbanował zespół w tym mieście na pięć lat(…) Myślę, że burmistrz był fanem Rolling Stonesów!”.

ZOBACZ:  Anna Guzik zaprasza do świata Królewny Śnieżki

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn