Jesienny spot Polsatu 2022. Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciach

Jesienny spot Polsatu 2022
Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, fot. Podlewski/AKPA

Jesień w Polsacie to, co roku wielkie emocje. To ekscytujący czas spędzony z ulubionymi bohaterami seriali takich jak „Pierwsza miłość” i „Gliniarze”, a także zaskakujących programów, do których niewątpliwie zalicza się „Farma”.

Widzowie Polsatu jesienią znów będą mogli obserwować skomplikowane i często dramatyczne losy Marysi Radosz oraz jej rodziny i przyjaciół. „Pierwsza miłość” to nie tylko wielkie emocje i zaskakujące zwroty akcji, ale także znakomita obsada aktorska, w której nie mogło zabraknąć Anety Zając.

Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje – to wszystko już jesienią czeka fanów serialu „Gliniarze”. Miłośnicy zagadek kryminalnych będą mogli śledzić codzienną pracę dwóch zespołów policjantów wydziału kryminalnego. Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. „Gliniarze” znów ukażą mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami.

Do Polsatu wraca również „Farma” – reality show, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Kilkunastu uczestników porzuca nowoczesny styl życia, aby zamieszkać w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody Internetu! Stawką jest tytuł Super Farmera i nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. W roli prowadzących ponownie zobaczymy Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Ta przygoda pełna nowych wyzwań już po wakacjach na kanale Polsatu.

Farma Polsat
Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, fot. Podlewski/AKPA
Jesienny spot Polsatu 2022
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Podlewski/AKPA
Wojciech Błach 2022
Wojciech Błach, fot. Podlewski/AKPA
Przemysław Sadowski Polsat
Przemysław Sadowski, fot. Podlewski/AKPA
spot Polsatu 2022
Marcelina Zawadzka, Łukasz Płoszajski, fot. Podlewski/AKPA
ZOBACZ:  Znany pisarz opisuje bagno polskiej polityki

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx