Jerzy Dudek odwiedził Klinikę Skeczów Męczących!

Jerzy Dudek w kabarecie
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, ósmy odcinek show “Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”. Tym razem gospodarze leczyli śmiechem piłkarza Jerzego Dudka!

Jerzy Dudek w kabarecie. Forma gospodarzy oraz gości odwiedzających Klinikę jest absolutnie szczytowa. O tym będzie można się przekonać już w najbliższą niedzielę w Polsacie. W ósmym odcinku show Jerzy Dudek wziął udział w quizie z wiedzy o piłce nożnej, został dyrygentem, a także sprawdził się w tym, w czym jest najlepszy, czyli roli bramkarza… Jednak tym razem rola ta była dość nietypowa, gdyż Jurek „bronił” wejścia do najlepszego klubu w mieście Koko Dżambo! Oczywiście nie zabrakło skeczu dla gościa. Kabaret K2 jak zawsze stanął na wysokości zadania a Jurek był rozbawiony tym, co dla niego przygotowali!

Goście kabaretowi, czyli Kabaret Czesuaf przygotował aż dwa skecze. Pierwszy „Obrączka”, czyli jak odnaleźć pierścionek, gdy nie końca pamiętasz imię swojej wybranki, oraz “Baby Shower” o przygotowaniach do najważniejszego eventu dla przyszłej mamy. W obu przypadkach – ból brzucha ze śmiechu gwarantowany!

Jerzy Dudek w kabarecie

Jak co niedzielę odbyły się narady „Sztabu kryzysowego”. Tym razem gremium walczyło z kryzysem wieku średniego, który pojawił się u specjalnego człowieka do zadań specjalnych – czyli głównodowodzącego. Będziecie zaskoczeni kreatywnością pomysłów jego towarzyszy. Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

instagram.com/kabaretnazywopolsat Jerzy Dudek w kabarecie

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w niedzielę 25 kwietnia o godzinie 20:00.

ZOBACZ:  Auto Davida Hasselhoffa z serialu Knight Rider na aukcji WOŚP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x