Przejdź do treści

Jeden gniewny człowiek – polski plakat i zwiastun już dostępne!

Jeden gniewny człowiek zwiastun
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Polski plakat i zwiastun do filmu „Jeden gniewny człowiek” już w sieci! Nowy film Guya Ritchiego, twórcy „Dżentelmenów”, „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialnego za reaktywację Króla Artura, Sherlocka Holmesa i Aladyna ma mieć premierę w czerwcu br.

Jason Statham wypowiada krwawą wojnę gangsterom, którzy zamordowali jego syna. W jednej z głównych ról Post Malone, gwiazdor hip hopu, autor hitów „Rockstar” i „Better Now”. Ma on na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych.

Jason Statham, Jeden gniewny człowiek
Jason Statham w filmie „Jeden gniewny człowiek”

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

Jeden gniewny człowiek – polski zwiastun filmu:

Jeden gniewny człowiek trailer
Jeden gniewny człowiek plakat
Jeden gniewny człowiek, polski plakat filmu
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx