Jean-Claude Van Damme na żywo w Polsce!

Van Damme w Polsce
Fot. mat. prasowy

9 grudnia 2022 roku Polskę odwiedzi znany aktor, producent i reżyser kina akcji – Jean Claude Van Damme. Spotkanie z gwiazdą odbędzie się w ramach wydarzenia z cyklu The Night by Collins, którego Brothers, którego inicjatorami są znani przedsiębiorcy, Bracia Collins.

The Night by Collins Brothers to wieczór spędzony w towarzystwie największych gwiazd Hollywood połączony z uroczysta kolacją oraz muzyką na żywo. Podczas kolacji na scenie przeprowadzony zostanie wywiad na temat kulis powstawania największych produkcji filmowych. Również poznamy fakty z prywatnego życia zaproszonego gościa. Szansę na zadanie wybranego przez siebie pytania otrzymają także obecni na sali goście.

Pierwszym gościem wydarzeń z cyklu The Night by Collins Brothers będzie… Jean Claude Van Damme! Dziś filmy takie jak „Krwawy Sport” czy „Kickboxer” to niekwestionowana klasyka kina. Van Damme to jednak nie tylko aktor o fantastycznym dorobku, lecz przede wszystkim inspirującą postać mężczyzny, który mimo wad postawy i wymowy, bycia chudym i gnębionym, stał się fenomenalnym sportowcem i tancerzem,wzorem dla wielu mężczyzn oraz obiektem pożądania dla kobiet.

Już 9 grudnia 2022 roku Jean Claude Van Damme zagości w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach pod Warszawą.

Jean Claude Van Damme w Polsce – The Night by Collins Brothers

Gospodarzami i organizatorami wydarzenia The Night by Collins Brothers są Grzegorz oraz Rafał. Jest to słynny duet znany w mediach także jako Bracia Collins.

Charyzma, poczucie humoru oraz szalone pomysły Braci Collins to gwarancja udanego wieczoru. Tym bardziej, że wywiad na żywo z Jean Claude Van Damme podczas wydarzenia Bracia Collins przeprowadzą osobiście.

Gwiazda Hollywood włącza się w zbiórkę dla chorej Amelki

Rozmowa przeprowadzona zostanie w języku angielskim. Zgromadzeni goście będą mogli skorzystać oczywiście z tłumaczenia symultanicznego na żywo, które dostępne będzie dzięki słuchawkom osobistym.

ZOBACZ:  Puchar Narodów Afryki 2021. Senegal mistrzem Afryki!

Uścisk dłoni gwiazdy na wyciągnięcie ręki

Organizator przewiduje ograniczoną pulę biletów dla gości, którzy dodatkowo chcieliby skorzystać z okazji do zrobienia pamiątkowej fotografii z gościem wydarzenia, wykonywanej przez profesjonalnego fotografa w przygotowanym specjalnie na tę okazję studio.

Ponadto, przed oficjalnym rozpoczęciem kolacji odbędzie się spotkanie „Meet-and-Greet”. Podczas spotkania goście będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania gwiazdy w kameralnym gronie, zadania pytania oraz przeprowadzenia krótkiej rozmowy. Ilość miejsc podczas spotkania „Meet-and-Greet” ograniczona jest do 16.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim fanom aktora. Będą oni mogli m.in. zlicytować unikatowe memorabilia z podpisem Jean Claude Van Damme. Wśród gości The Night by Collins Brothers nie zabraknie z pewnością także plejady celebrytów, osób publicznych oraz powszechnie znanych przedsiębiorców.

Sprzedaż biletów ruszyła!

Bilety na The Night by Collins Brothers dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.thenightbycollinsbrothers.com. Podczas wydarzenia ściśle obowiązuje oczywiście wieczorowy dresscode tzw. Black Tie.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx