Przejdź do treści

Jan-Rapowanie i Frank Leen z niespodziewanym, wspólnym singlem „Widok”!

Jan-Rapowanie Frank Leek
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Takiego połączenia nikt nie mógł się spodziewać. Jan-Rapowanie i Frank Leen właśnie wydali wspólny singiel „Widok”, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Za muzykę odpowiada producent i wokalista Odys.

W przypadku kawałka „Widok” mamy do czynienia z udanym połączeniem dwóch muzycznych światów. Jan-Rapowanie jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, którego premiery zawsze trafiają na czołowe miejsca list przebojów. Jego ostatni album, wydany w 2022 roku „BUFOR”, pokrył się złotem i ugruntował pozycję rapera na rodzimej scenie.

Z kolei drugi członek tego duetu, Frank Leen, dał się poznać jako niezwykle utalentowany wokalista i producent, wymykający się gatunkowym i brzmieniowym ramom. W 2023 roku wziął udział w programie RADAR Polska pod szyldem serwisu Spotify i wielkimi krokami zbliża się jego debiutanckie wydawnictwo „Miłość w czasach”, które ukaże się pod koniec listopada.

W utworze „Widok” artyści spotkali się na energetycznym, klubowym podkładzie autorstwa producenta i wokalisty Odysa – znanego m.in. ze współpracy z Kukonem, Young Igim czy Gedzem – i trzeba przyznać, że poradzili z nim sobie bez problemu. Efektu tej współpracy można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx