Przejdź do treści

Jan Błachowicz i Marcin Tybura wystąpią na UFC Fight Night 255 w Londynie!

Fot. UFC

UFC powraca do Londynu na swoją 16. galę w stolicy Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy od lipca 2023 roku, kiedy to odbyło się UFC Fight Night: Aspinall vs. Tybura, najlepsza organizacja MMA na świecie ponownie zawita do The O2 Arena. Tym razem fani mieszanych sztuk walki mogą spodziewać się niezwykłych emocji, szczególnie że w rozpisce znalazło się dwóch Polaków.

UFC ogłosiło pierwsze walki na swoją 16. galę w Londynie. Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2025 roku w The O2 Arena. Choć cała karta walk i walka wieczoru nie zostały jeszcze ogłoszone, znamy już dwa ekscytujące pojedynki z udziałem polskich zawodników.

Jan Błachowicz vs Carlos Ulberg

W jednej z głównych walk gali zobaczymy byłego mistrza kategorii półciężkiej, Jana Błachowicza, który zmierzy się z utalentowanym Carlosem Ulbergiem. Jan Błachowicz długo czekał na powrót do oktagonu po kontuzji. To również kolejny ważny test w drodze do odzyskania czołowej pozycji w dywizji. Z kolei Ulberg, reprezentujący Nową Zelandię, zdobywa coraz większe uznanie dzięki swojemu dynamicznemu stylowi walki i umiejętności kończenia rywali przed czasem.

Marcin Tybura vs Mick Parkin

Marcin Tybura, jeden z czołowych polskich zawodników w kategorii ciężkiej, zmierzy się z Anglikiem Mickiem Parkinem. To starcie grapplerskiej maestrii Tybury z młodością i siłą Parkina, który będzie chciał zaimponować przed własną publicznością. Dla Tybury walka w Londynie może być szansą na umocnienie swojej pozycji w dywizji. Po raz kolejny będzie miał okazję na pokazanie umiejętności przed dużą publiką.

x.com/ufc

Obserwuj w Google News:

Google News
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx