Przejdź do treści

Jakub Wikłacz zasila szeregi KSW

Jakub Wikłacz KSW
Jakub Wikłacz, fot. Jakub Wikłacz YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wschodząca gwiazda polskiej sceny MMA, Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub) dołącza do kategorii koguciej KSW. Młody reprezentant Arrachion MMA Olsztyn zadebiutuje na jednej z najbliższych gal.

Zaledwie 23-letni Wikłacz jest nazywany zjawiskiem od pierwszych dni, w których pojawił się na radarach ekspertów mieszanych sztuk walki. Olsztynianin zadebiutował w zawodowych startach jeszcze przed osiemnastymi urodzinami. Wikłacz to jeden z głównych sparingpartnerów Joanny Jędrzejczyk z czasów, gdy była mistrzyni UFC trenowała jeszcze w Polsce. Rozpoczął karierę w MMA od czterech wygranych i remisu.

Po krótkiej przerwie od zwycięskich bojów, reprezentant Arrachionu MMA wrócił na ścieżkę sukcesów. Nie zszedł z niej aż do dziś. Znany ze swoich nieprzeciętnych umiejętności grapplerskich, Wikłacz kończył sześć ostatnich pojedynków z ręką uniesioną ku górze, a pięciu rywali doprawiał przed czasem firmowymi duszeniami i dźwigniami. Jedyna wygrana przez decyzję w tym czasie przyszła po pokonaniu znanego z KSW Sebastiana Przybysza.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx