Jakie gry i zabawy integracyjne w Warszawie wybrać?

zabawy integracyjne w Warszawie
Fot. mat. prasowy

Imprezy integracyjne ułatwiają nawiązanie bliskich relacji ze współpracownikami. Pomagają w tym gry terenowe, które wymagają pracy zespołowej. Na jakie gry i zabawy integracyjne w Warszawie warto zwrócić uwagę?

Jeśli szukasz inspiracji na imprezę firmową czy też urodziny dla dzieci, dobrym pomysłem będą gry integracyjne. Uczestnicy zabawy muszą ze sobą współpracować i rywalizować, dzięki czemu mogę przeżyć ciekawą przygodę i bliżej się poznać. Paintball laserowy w Warszawie dla dzieci i dorosłych to rozrywka, która każdemu przypadnie do gustu. Na jakie gry integracyjne warto zwrócić uwagę?

Gry i zabawy integracyjne w Warszawie – dlaczego warto?

Imprezy firmowe bywają nudne i często nie nie dają uczestnikom możliwości nawiązania bliższych relacji. Warto więc zorganizować imprezę firmową, gdzie zadaniem grupy będzie zdobywanie punktów w grze terenowej, która zapewni mnóstwo rozrywki. Laser game w Warszawie sprawi, że impreza integracyjna będzie niezapomniana i pozwoli nawiązać bliższe relacje w środowisku pracy. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.operacjalasertag.pl/gry-w-warszawie/.

Operacja Laser Tag Warszawa – laserowy paintball

Laser Tag to gra, która przypomina paintballa. Jednak w przeciwieństwie do niego nie ma tutaj amunicji w postaci kulek z farbą. Do rywalizacji służą karabiny gracza, które emitują promienie podczerwieni, odbierane przez czujniki przeciwnika. Punkty zdobywa się za każde trafienie, które rejestruje specjalny system monitorujący rozgrywkę. Jest to rozrywka dla każdego, może więc zagrać ze sobą zespół pracowników czy też dzieci, ponieważ gra jest dostępna dla osób od 7 roku życia. Jeśli więc interesuje Cię paintball na urodziny dla dzieci w Warszawie, Laser Tag to świetny wybór.

Archery Tag Warszawa – paintball łuczniczy

Jeśli chcesz znaleźć paintball na urodziny w Warszawie, Archery Tag również będzie świetną alternatywą dla klasycznego paintballa. W tym przypadku zawodnicy są wyposażeni w łuk i strzały, a dwie drużyny walczą ze sobą na polu do gry. Strzały zamiast grota mają piankową nasadkę, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Inna nazwa tej gry to paintball łuczniczy.

ZOBACZ:  Finał The Look of The Year 2020 po raz 11. w Łodzi. Kto otrzyma szansę na międzynarodową karierę w modelingu?

Bubble Football – piłka nożna w kulach

Piłka nożna w kulach przypomina klasyczny turniej piłki nożnej, jednak zawodnicy nie biegają swobodnie po boisku, lecz są umieszczeni w dmuchanych kulach. Nie liczą się tutaj umiejętności gry w piłkę nożną, ponieważ każde bliskie spotkanie zawodników kończy się ciekawymi akrobacjami. Jest to więc świetna rozrywka dla dorosłych i dzieci. W grę można grać na sali gimnastycznej lub też na równej trawiastej powierzchni. Zimą natomiast można bawić się na śniegu.

(artykuł sponsorowany)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx